Oscary 2019. Gwiazda TVP zwróciła na siebie uwagę na czerwonym dywanie. Postawiła na bardzo mocny makijaż i odważną kreację

Gala rozdania Oscarów 2019 rozpocznie się już za kilka godzin. Relację z uroczystości dla Telewizji Polskiej będzie robić Zuzanna Falzman. Dziennikarka na tę okazję wybrała odważną sukienkę.
Zobacz wideo

Oscary to najbardziej prestiżowe nagrody w branży filmowej na całym świecie. Reżyserzy, scenarzyści, operatorzy czy aktorzy marzą o tym, aby mieć na swoim koncie chociaż jedną statuetkę. W Hollywood pełną parą trwają przygotowania do 91. ceremonii rozdania Oscarów. Do Los Angeles przybywają gwiazdy z całego świata, ale również i dziennikarze, którzy relacjonują widzom to, co się dzieje. Od dawna wiadomo było, że relację z gali dla stacji TVN będzie robić Kinga Rusin, ale dopiero teraz dowiedzieliśmy się, że korespondentką TVP została Zuzanna Falzmann.

ZOBACZ TEŻ: Oscary 2019. Jak oglądać galę na żywo? Da się w telewizji i w internecie

Gwiazda TVP w odważnej sukience na Oscarach 2019

Falzmann pracuje dla Telewizji Polskiej od lipca 2016 roku. Wcześniej przez osiem lat zajmowała stanowisko amerykańskiej korespondentki w Polsacie i była szefem waszyngtońskiego biura tej stacji.

Falzmann na czerwonym dywanie pojawiła się w czerwonej sukience, która bardzo zwraca na siebie uwagę. Odsłonięty dekolt i bogato ozdobiona góra kreacji robią wrażenie. Jednak Zuzanna nie poprzestała na tym i założyła do tego złote, długie kolczyki oraz bransoletki. Całość dopełniła dodatkowo mocnym makijażem.

Wiele osób mogłoby pomyśleć, że jest aktorką, bo to właśnie gwiazdy z branży filmowej pojawiają się na gali tak odświętnie wystylizowane.

Warto wspomnieć, że relację z gali rozdania Oscarów dla stacji TVN będzie robić Kinga Rusin.

JP