Kinga Rusin już poleciała na Oscary. Spotkała się z Tomaszem Kotem i pokazała, jak wyglądają przygotowania do gali

Oscary 2019 już za moment, a Kinga Rusin w Los Angeles pokazuje, jak wyglądają przygotowania do gali. Czerwony dywan już prawie rozłożony.

Oscary 2019 już w najbliższy weekend. Kinga Rusin jest jedną z nielicznych Polek, które będą wtedy w Los Angeles. Prezenterka na swoim Instastories pokazała, co dzieje się teraz w mieście i jak wyglądają przygotowania do 91. ceremonii wręczenia Oscarów.

Zobacz wideo

Oscary 2019. Kinga Rusin już na miejscu!

Kinga Rusin zaraz po prezentacji pierwszego odcinka "Agenta" poleciała do Los Angeles. Na swoim Instastories pokazała, jak wyglądają przygotowania w mieście do najważniejszej imprezy roku - Oscarów. Udało się jej nagrać rozwijanie słynnego czerwonego dywanu.

 

Spotkała się też z Tomaszem Kotem, który także przyleciał do Hollywood, przeszła słynną aleją gwiazd wzdłuż Hollywood Boulevard i Vine Street.

Oscary 2019. Jaką kreację włoży Kinga Rusin?

Kinga Rusin będzie w weekend relacjonować przygotowania do 91. ceremonii wręczenia Oscarów w programie "Dzień Dobry TVN". Nie zdradziła dokładnie, jak będzie wyglądała jej suknia na oscarowy wieczór, wiemy jednak, kim się inspiruje:

Nie mam jeszcze kreacji. Podziwiam księżną Kate, że tak wspaniale potrafi wyciągać rzeczy z szafy i trochę inaczej je zakładać. Mnie się bardzo to podoba, więc szczerze mówiąc przed wyjściem tutaj wyciągnęłam kilka sukienek z szafy, sprzed paru sezonów, i niektóre uważam za ponadczasowe. Jeśli szybko czegoś wygodnego i dobrze wyglądającego nie znajdę, to kto wie - mówiła Kinga Rusin chwilę po prezentacji pierwszego odcinka "Agenta".

Oscary 2019 - jak obejrzeć galę na żywo?

Oscary 2019 można będzie obejrzeć również w Polsce. Transmisja rozpocznie się o godzinie 2.00 w nocy z niedzieli na poniedziałek na antenie Canal +. Jeśli nie macie telewizora, możecie włączyć transmisje online - oficjalny stream Oscarów na stronie Amerykańskiej Akademii Filmowej. A my zapraszamy was również do nas, na Plotek.pl - w oscarową noc będziemy prowadzić relację na żywo!

MAW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.