Baby shower Meghan Markle kosztowało ponad półtora miliona złotych. Najciekawszy jest wybór dodatków. Zdradził płeć dziecka?

Meghan Markle z pomocą przyjaciółek zorganizowała huczne baby shower. Impreza wyceniana jest na ponad półtora miliona złotych, jednak najciekawszy jest kolor dodatków, które dowieziono do hotelu kobiet. Czyżby różowy sugerował, że będzie to dziewczynka?

Meghan Markle i książę Harry lada moment zostaną rodzicami. Księżna wreszcie postanowiła trochę odpocząć i w zeszłym tygodniu poleciała do Nowego Jorku, gdzie spotkała się z przyjaciółkami. Te wyprawiły jej huczne baby shower. Jak donosi "Daily Mail", organizacja imprezy kosztowała około 430 tysięcy dolarów, co w przeliczeniu na polską walutę daje ponad półtora miliona złotych

Meghan Markle i jej drogie baby shower

Księżna w obydwie strony (z Wielkiej Brytanii do Nowego Jorku i z powrotem) leciała prywatnym odrzutowcem. Za taką przyjemność zapłaciła aż 250 tysięcy dolarów. W Nowym Jorku zakwaterowała się w luksusowym hotelu "The Mark", w którym za pięć nocy zapłaciła kolejne 10 tysięcy dolarów. Co więcej, na dwie doby wynajęła apartament, gdzie zorganizowano imprezę. Koszt samego apartamentu? Następne 150 tysięcy dolarów.

Meghan Markle zakwaterowała się w hotelu "The Mark". ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Hotel "The Mark" w Nowym Jorku

Dodajmy, że hotel ten usytuowany jest na Manhattanie, zaledwie jedną przecznicę od Central Parku. Obiekt oferuje wykwintną restaurację Mark, nowocześnie wyposażoną siłownię oraz przestronne pokoje. Hotel odznacza się artystycznym wystrojem.

W dniu baby shower księżnej do hotelu przyjechały specjalne ciężarówki z dekoracjami na baby shower. Szczególną uwagę zwróciły róże. Są one w odcieniu delikatnego różu, co wskazywałoby na to, że urodzi się dziewczynka

Dodatki na baby shower Meghan Markle. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Warto wspomnieć, że z takiego obrotu spraw z pewnością ucieszyłby się książę Harry, który niegdyś przyznał, że marzy o córce. 

ZOBACZ TEŻ: Książę Harry rozmawiał z fanami. Nagle ktoś krzyknął: "Mam nadzieję, że to dziewczynka!". Harry szczerze odpowiedział

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>