Agata Buzek i Jacek Braciak pozują na ściance. Byli najchętniej fotografowaną parą. Już nikt nie ma wątpliwości, że są razem

Agata Buzek i Jacek Braciak w końcu potwierdzili, że się spotykają. We wtorek pojawili się razem na premierze filmu "Córka trenera".
Zobacz wideo

Agata Buzek i Jacek Braciak jakiś czas temu zostali sfotografowani, gdy przytulali się i całowali. Sytuacja była dosyć jednoznaczna i wskazywała na sporą zażyłość między tą dwójką. Żadne z zainteresowanych nie ma jednak w zwyczaju komentowania swojego życia prywatnego, dlatego do tej pory nie doczekaliśmy się potwierdzenia medialnych spekulacji. Jednak ostatnio para pojawiła się razem na premierze filmu "Córka trenera".

Agata Buzek i Jacek Braciak pierwszy pozują razem na ściance

Pierwsza informacja o tym, że są parą, pojawiła się kilka miesięcy temu, kiedy Agata Buzek i Jacek Braciak zostali przyłapani przez paparazzi. Para nie szczędziła sobie wówczas czułości. Stało się oczywistym, że obydwoje znowu są zakochani. W między czasie "Super Express" donosił, że aktorzy zamieszkali ze sobą na warszawskiej Saskiej Kępie.

Zobacz też: Agata Buzek i Jacek Braciak są parą? Przytulali się i całowali

Para przestała się wreszcie ukrywać. Buzek i Braciak pojawili się we wtorek na premierze filmu "Córka trenera", na planie którego miało między nimi zaiskrzyć. Na zdjęciach widać, że nie odstępowali siebie na krok i przegadali ze sobą cały wieczór.

Agata Buzek i Jacek Braciak na ściance - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Historie związków Agaty Buzek i Jacka Braciaka

W maju 2018 roku roku pojawiły się doniesienia, że Buzek po 12 latach małżeństwa z Adamem Mazanem rozwodzi się. Wszystko odbyło się w ciszy i z dala od mediów. Aktorka jednak zaprzeczyła wtedy rozstaniu czy jakimkolwiek kryzysom.

Sprawy miłosne wyglądały inaczej u Jacka Braciaka. Aktor w 2002 roku był w separacji z producentką filmową Iloną Braciak, z którą doczekał się dwóch córek. Następnie związał się z Mają Hirsch, z którą również ma córkę. Kolejno ponoć był w związku z Martą Ścisłowicz i z Renatą Dancewicz.

AD