Cezary Mocek z "Sanatorium miłości" nie żyje. Miał 67 lat

Cezary Mocek z "Sanatorium miłości" nie żyje. Smutna informacja pojawiła się na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

"Sanatorium miłości" na razie nie osiągnęło sukcesu na miarę programu "Rolnik szuka żony". Jednak produkcja TVP cieszy się coraz większą popularnością. Jednym z bardziej lubianych uczestników był Cezary Mocek. Niestety, mężczyzna zmarł w wieku 67 lat. Informacja pojawiła się na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

Cezary Mocek nie żyje

Miał charakterystyczną barwę głosu i ponad wszystko pragnął się zakochać. Nic dziwnego, że ciepło i z szacunkiem wypowiadali się o nim zarówno uczestnicy produkcji, jak i internauci. Niestety, nie udało się mu spełnić największego marzenia. Cezary Mocek przebywał w szpitalu z powodu zapalenia płuc. Zmarł we wtorek, 19 lutego 2019 roku.

Z niewypowiedzianym żalem chcielibyśmy poinformować o odejściu od nas Cezarego Mocka, jednego z dwunastu uczestników programu "Sanatorium Miłości. Cezary na każdym kroku udowadniał, jak był wyjątkowym i niepowtarzalnym człowiekiem. Szczerym, bezpośrednim, niezwykle ujmującym. To ktoś, kogo trudno było nie obdarzyć sympatią od pierwszej chwili, pierwszego spotkania. Cezary potrafił oczarować nie tylko swoich partnerów z programu, ale też jego ekipę oraz wszystkich tych, którzy mieli przyjemność i zaszczyt się z nim spotkać. Dzisiaj ból i smutek towarzyszy nam wszystkim. Odszedł ktoś, kto na długo pozostanie w naszej pamięci i naszych sercach. Dobranoc Cezary… - czytamy w oficjalnym oświadczeniu na facebookowym profilu "Sanatorium miłości"

Fani wspominają Cezarego Mocka

Pod wpisem w ciągu kilku minut pojawiły się setki komentarzy. Internauci nie mogą pogodzić się ze śmiercią swojego ulubieńca.

Miał piękną końcówkę życia, w programie przełamywał swoje słabości.
Mój ulubieniec, faworyt. Znajduje się Pan już po tej drugiej stronie życia. Proszę teraz niebiosa zarażać swoją energią i pogodą ducha.
Był tak pozytywną osobą, życie jest niesprawiedliwe! Spoczywaj w pokoju - napisali fani programu.

AD

Więcej o:
Komentarze (66)
Cezary Mocek z "Sanatorium miłości" nie żyje. Miał 67 lat
Zaloguj się
 • Gość: Koko

  Oceniono 42 razy 40

  Pamiętam co mówił w programie o miłości. Fajnie, że przeżył taka przygodę jak udział w programie pod koniec życia. Sympatyczny Pan. Spoczywaj w pokoju.

 • kotka1910

  Oceniono 44 razy 34

  To kolejny przykład upadku opieki zdrowotnej w Polsce.67 lat to grubo poniżej średniej. Jeśli normalny facet umiera w szpitalu na tak banalną chorobę jak zapalenie płuc to chyba coś nie tak.

 • Gość: Piotr

  Oceniono 27 razy 17

  Wielka szkoda, miły i wspaniały człowiek o dużym sercu. Zawsze uśmiechnięty.
  Czas ucieka, wieczność czeka, a pośród nas ludzi nie ma kolejnego człowieka i znów się czas zatrzyma i serca nasze poruszy, niech nad nami czuwa pokój Jego duszy.

 • tojamyszka

  Oceniono 20 razy 16

  Żal . Spoczywaj w spokoju. Niech Ci dobre Anioły w niebie stworzą "sanatorium miłości" Zasłużyłeś na takie miejsce .

 • Gość: Renia

  Oceniono 19 razy 13

  XXI wiek, kraj w środku Europy... a człowiek w wieku 67 lat kiedy powinien przechodzić na emeryturę wg nowych przepisów, umiera na zapalenie płuc. W szpitalu! JPRDL, że tak powiem, bo brak mi słów :/

 • Gość: Ola

  Oceniono 15 razy 13

  nie oglądam tego programu, tylko czasem coś w mediach plotkarskich widzę, nie znałam go,
  ale tak mi się smutno zrobiło...
  za młodo zmarł, szkoda, że nie udało mu się zakochać jeszcze raz

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 9

  W Sanatorium Miłości spędził fajny czas. Spoczywaj w pokoju.

 • Gość: kk

  Oceniono 10 razy 6

  Grypa Ah1N1 zbiera żniwo ciągle.

 • Gość: szybki lopez

  Oceniono 11 razy 5

  Miły człowiek ale wyglądał na 90 lat

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX