Cezary Mocek z "Sanatorium miłości" nie żyje. Miał 67 lat

Cezary Mocek z "Sanatorium miłości" nie żyje. Smutna informacja pojawiła się na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

"Sanatorium miłości" na razie nie osiągnęło sukcesu na miarę programu "Rolnik szuka żony". Jednak produkcja TVP cieszy się coraz większą popularnością. Jednym z bardziej lubianych uczestników był Cezary Mocek. Niestety, mężczyzna zmarł w wieku 67 lat. Informacja pojawiła się na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

Cezary Mocek nie żyje

Miał charakterystyczną barwę głosu i ponad wszystko pragnął się zakochać. Nic dziwnego, że ciepło i z szacunkiem wypowiadali się o nim zarówno uczestnicy produkcji, jak i internauci. Niestety, nie udało się mu spełnić największego marzenia. Cezary Mocek przebywał w szpitalu z powodu zapalenia płuc. Zmarł we wtorek, 19 lutego 2019 roku.

Z niewypowiedzianym żalem chcielibyśmy poinformować o odejściu od nas Cezarego Mocka, jednego z dwunastu uczestników programu "Sanatorium Miłości. Cezary na każdym kroku udowadniał, jak był wyjątkowym i niepowtarzalnym człowiekiem. Szczerym, bezpośrednim, niezwykle ujmującym. To ktoś, kogo trudno było nie obdarzyć sympatią od pierwszej chwili, pierwszego spotkania. Cezary potrafił oczarować nie tylko swoich partnerów z programu, ale też jego ekipę oraz wszystkich tych, którzy mieli przyjemność i zaszczyt się z nim spotkać. Dzisiaj ból i smutek towarzyszy nam wszystkim. Odszedł ktoś, kto na długo pozostanie w naszej pamięci i naszych sercach. Dobranoc Cezary… - czytamy w oficjalnym oświadczeniu na facebookowym profilu "Sanatorium miłości"

Fani wspominają Cezarego Mocka

Pod wpisem w ciągu kilku minut pojawiły się setki komentarzy. Internauci nie mogą pogodzić się ze śmiercią swojego ulubieńca.

Miał piękną końcówkę życia, w programie przełamywał swoje słabości.
Mój ulubieniec, faworyt. Znajduje się Pan już po tej drugiej stronie życia. Proszę teraz niebiosa zarażać swoją energią i pogodą ducha.
Był tak pozytywną osobą, życie jest niesprawiedliwe! Spoczywaj w pokoju - napisali fani programu.

AD

Więcej o: