Nadchodzą kolejne zmiany w programie "Jaka to melodia?". Wygadał się Norbi

"Jaka to melodia?" znowu przechodzi metamorfozę. Norbi w jednym z wywiadów opowiedział o zmianach, które szykują producenci programu.
Zobacz wideo

W zeszłym roku widzowie programu "Jaka to melodia?" pożegnali się z formatem, który producenci serwowali im przez lata. Największym zaskoczeniem była zmiana prowadzącego. Robert Janowski po 21 lat pożegnał się z show, a jego miejsce zajął Norbert Dudziuk, znany jako Norbi. Oprócz niego z pracy zrezygnowało kilka osób, w tym m.in. solistki Aneta Figiel i Agata Dąbrowska.

"Jaka to melodia?". Nadchodzą kolejne zmiany

Norbi w rozmowie z Newserią zdradził, co przygotowuje dla widzów produkcja. Przede wszystkim lekkiemu liftingowi zostanie poddana scenografia. Jednak to nie wszystko:

Teraz będzie lekka zmiana scenografii, delikatny lifting, biegniemy do przodu, bardzo fajna sytuacja. Pojawi się bardzo dużo wykonawców polskich, także zagraniczni przylatują, przyjeżdżają – rewelacja. Agustin Egurrola i Robert Kochanek – panowie gratuluję! Bardzo mocne ekipy taneczne, plus Santi Bello Group – to są naprawdę szczytowe formacje taneczne w naszym kraju i nie tylko - powiedział w wywiadzie.

NorbiNorbi EAST NEWS

Prowadzący nie ukrywa, że nie jest najlepszym tancerzem, jednak zamierza podszkolić swoje umiejętności:

Przecież chyba wszyscy wiedzą, że jestem beznadziejnym tancerzem i dlatego tańczę w każdym odcinku. Biorę tam panią, pana nie, przepraszam i z uczestnikami tańczę, jak najbardziej, a co będę się czaił? Kurczę, jak zabawa, to na całego - dodał.

Wokalista szczerze mówi o tym, że jest bardzo szczęśliwy, że zmiany podobają się widzom. On sam dobrze odnajduje się w roli prowadzącego, cieszy się sympatią wśród fanów programu. Potwierdzają to także dane przedstawione przez Nielsen Audience Measurement, z których wynika, że pierwsze 85 wydań teleturnieju z jego udziałem oglądało średnio 1,38 mln osób.

Ta oglądalność, ta widownia i te udziały w rynku mnie osobiście zachwycają i jestem bardzo dumny. Nie mogę mówić, że z siebie, bo wszyscy na to pracujemy, ale naprawdę jest mi niezmiernie miło, czuję się szczęśliwym człowiekiem - dodał w rozmowie z Newserią.

Norbi w 'Jaka to melodia?'Norbi w 'Jaka to melodia?' Screen vod.pl

AW

Więcej o:
Komentarze (58)
"Jaka to melodia?". Szykują się kolejne zmiany. Wygadał się Norbi: Biegniemy do przodu
Zaloguj się
 • Gość: Pukasz słuchasz oglądaz

  Oceniono 46 razy 28

  Jak dla mnie ten facet absolutnie nie pasuje do tego programu do żadnego nie powinien bawić się w konferansjerkę żenada żenada żenada

 • 1-wolne

  Oceniono 39 razy 23

  "Jaka to melodia" przeszła podobne przeobrażenia jak cała TVP. Program został dopasowany do poziomu publiczności która jeszcze chce oglądać taką TVP (Kiepscy,kabarety,dysko polo, kłamliwe dzienniki) Jeśli komuś to odpowiada proszę bardzo,ja mam dosyć kłamstw i nawet mam obiekcie co do prawdziwości prognoz pogody.

 • toja20

  Oceniono 21 razy 17

  kończ waść!!!

 • Gość: Giant Hogweed

  Oceniono 24 razy 14

  Jaka to Melodia to teraz dno i wodorosty, prowadzący to tragedia, to jego wieszanie się i ściskanie, całowanie z uczestnikami fuj ! fuj !, Pani Lenka wygrywająca nutki, ma drewniane paluchy, jak nutki zagrał Robert Osam,było wiadomo co to za utwór, śpiewacy typu Urbańska, Lato czy Kaliszuk do pięt nie dorastają poprzednikom, pani Agacie, Magdzie i Anecie. Ogólnie żenada !

 • wawiak57

  Oceniono 18 razy 10

  Przaśny był i przaśny będzie. Tandeta dla maluczkich.

 • acide94

  Oceniono 13 razy 9

  Norbi jest skończony, sprzedajny pajac bez kręgosłupa. Dzisiaj skakać w TVP to jak w 1970 w Gdyni strzelać w szeregach ZOMO, władza każe, zarobić można, to czemu nie? Rzygać się chce.

 • Gość: vv

  Oceniono 9 razy 9

  jak Figiel i Dąbrowska zrezygnowały skoro w prawie każdym odcinku śpiewają....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX