Nadchodzą kolejne zmiany w programie "Jaka to melodia?". Wygadał się Norbi

"Jaka to melodia?" znowu przechodzi metamorfozę. Norbi w jednym z wywiadów opowiedział o zmianach, które szykują producenci programu.
Zobacz wideo

W zeszłym roku widzowie programu "Jaka to melodia?" pożegnali się z formatem, który producenci serwowali im przez lata. Największym zaskoczeniem była zmiana prowadzącego. Robert Janowski po 21 lat pożegnał się z show, a jego miejsce zajął Norbert Dudziuk, znany jako Norbi. Oprócz niego z pracy zrezygnowało kilka osób, w tym m.in. solistki Aneta Figiel i Agata Dąbrowska.

"Jaka to melodia?". Nadchodzą kolejne zmiany

Norbi w rozmowie z Newserią zdradził, co przygotowuje dla widzów produkcja. Przede wszystkim lekkiemu liftingowi zostanie poddana scenografia. Jednak to nie wszystko:

Teraz będzie lekka zmiana scenografii, delikatny lifting, biegniemy do przodu, bardzo fajna sytuacja. Pojawi się bardzo dużo wykonawców polskich, także zagraniczni przylatują, przyjeżdżają – rewelacja. Agustin Egurrola i Robert Kochanek – panowie gratuluję! Bardzo mocne ekipy taneczne, plus Santi Bello Group – to są naprawdę szczytowe formacje taneczne w naszym kraju i nie tylko - powiedział w wywiadzie.

NorbiNorbi EAST NEWS

Prowadzący nie ukrywa, że nie jest najlepszym tancerzem, jednak zamierza podszkolić swoje umiejętności:

Przecież chyba wszyscy wiedzą, że jestem beznadziejnym tancerzem i dlatego tańczę w każdym odcinku. Biorę tam panią, pana nie, przepraszam i z uczestnikami tańczę, jak najbardziej, a co będę się czaił? Kurczę, jak zabawa, to na całego - dodał.

Wokalista szczerze mówi o tym, że jest bardzo szczęśliwy, że zmiany podobają się widzom. On sam dobrze odnajduje się w roli prowadzącego, cieszy się sympatią wśród fanów programu. Potwierdzają to także dane przedstawione przez Nielsen Audience Measurement, z których wynika, że pierwsze 85 wydań teleturnieju z jego udziałem oglądało średnio 1,38 mln osób.

Ta oglądalność, ta widownia i te udziały w rynku mnie osobiście zachwycają i jestem bardzo dumny. Nie mogę mówić, że z siebie, bo wszyscy na to pracujemy, ale naprawdę jest mi niezmiernie miło, czuję się szczęśliwym człowiekiem - dodał w rozmowie z Newserią.

Norbi w 'Jaka to melodia?'Norbi w 'Jaka to melodia?' Screen vod.pl

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.