Brad Pitt przez lata prosił o wybaczenie Jennifer Aniston. Przełom nastąpił po śmierci jej mamy: Była wzruszona

Brad Pitt i Jennifer Aniston znowu mają się ku sobie. Tak przynajmniej twierdzi amerykańska prasa. Okazuje się, że gwiazdor Hollywood długo nie mógł pogodzić się z rozwodem.

Jennifer Aniston niedawo świętowała swoje 50. urodziny. Na imprezie pojawili się m.in. Gwyneth Paltrow, Robert Downey Junior, Orlando Bloom z Katy Perry oraz Demi Moore. Jednak największą sensacją okazała się obecność Brada Pitta. Były mąż aktorki został przyłapany przez paparazzi. Zaczęto plotkować, że para znowu się zejdzie. Z całą pewnością byłoby to najważniejsze wydarzenie towarzyskie 2019 roku. Okazuje się, że być może Brad nigdy nie przestał kochać Angie. Gwiazdor Hollywood długo żałował rozstania.

Zobacz wideo

Brad Pitt przez lata przepraszał Jennifer Aniston

Podobno aktor wciąż nie może pogodzić się z tym, w jaki sposób zakończyło się jego małżeństwo z Jennifer Aniston. Brad od jakiegoś czasu regularnie przeprasza aktorkę. Okazuje się, że gwiazdor już lata temu prosił ją o wybaczenie.

Brad wciąż żałuje, że zakończył małżeństwo. Żałuje, że nie rozwiązał ich małżeństwa w bardziej przemyślany sposób. Już dawno temu poprosił Jennifer o przebaczenie, a ona mu je dała - czytamy w magazynie "In Touch".

Co ciekawe, momentem przełomowym w ich relacji była śmierć mamy Jennifer Aniston w 2016 roku. To właśnie wtedy Brad Pitt skontaktował się z byłą żoną i zaoferował swoje wsparcie.

Brad skontaktował się z Jen po śmierci jej mamy. Była niezwykle poruszona faktem, że wiedział, jak bardzo potrzebowała wtedy wsparcia i dobrego słowa - powiedział informator magazynu.

Jak myślicie, czy wkrótce znowu się zejdą?

AD