Sukces Anny Lewandowskiej. Trenerka trafiła na rozkładówkę niemieckiego magazynu. Jej radość nie ma końca. Co na to fani?

Anna Lewandowska udzieliła wywiadu niemieckiemu magazynowi "Fit for fun". Swoją radością podzieliła się z fanami.

Anna Lewandowska w Polsce jest niekwestionowaną gwiazdą. Na co dzień mieszka jednak z mężem w Monachium, gdzie wydawałoby się, że do tej pory stała w jego cieniu. Jednak ostatnio o trenerce jest coraz głośniej... także w niemieckiej prasie. 

Pod koniec 2018 roku niemiecki tabloid "Bild" umieścił ją na pierwszym miejscu w rankingu "najbardziej wpływowych WAGs".

ZOBACZ TEŻ:  Sukces Anny Lewandowskiej. Niemiecki tabloid okrzyknął ją "najbardziej wpływową WAG"! Wzięli pod uwagę kilka rzeczy

A teraz w magazynie "Fit for fun" ukazał się obszerny wywiad z Lewandowską na tzw. "rozkładówce". Trenerka wesołą nowiną pochwaliła się na swoim instagramowym profilu.

Anna Lewandowska w niemieckim magazynie "Fit for fun"

Mój ostatni wywiad w niemieckim magazynie "Fit for fun", gdzie opowiadałam o tym, jak PASJA stała się pracą! O tym, jak sport mnie wychował. Motywowanie ludzi do zdrowego odżywiania, do treningów od zawsze było dla mnie bardzo ważne. Robię to na wszystkie możliwe sposoby - napisała w poście "Lewa".
Od lat jestem sportowcem, trenerem, prowadzę bloga, organizuję sportowe eventy #CampbyAnn, produkuję zdrową żywność Foods by Ann. Stworzyłam również aplikację dietetyczno-treningową, którą każdy może przetestować dzięki 7-dniowemu darmowemu dostępowi! Moją misją jest udowodnienie, że zdrowy styl życia nie musi być drogi i skomplikowany - dodała.
 

W komentarzach nie brakowało zachwytów. 

Gratulacje! Z niecierpliwością czekam na możliwosc przeczytania wywiadu dla magazynu w UK. Trzymam kciuki!
Brawo! Gratulacje! Miło będzie jak w Wiedniu ten magazyn znajdę… kupię od razu!
Duma rozpiera! pięknie patrzeć jak się realizujesz, rozwijasz, a przy tym jesteś sobą. Mocno kibicuję i wspieram - czytamy. 

Nam także pozostaje tylko pogratulować!

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>