Bogusław Linda bojkotuje Walentynki. Aktor ostro skomentował tradycję: To upokarzające

Bogusław Linda skrytykował Dzień Zakochanych. Aktor uważa, że swojej drugiej połówce należy okazywać miłość cały rok, a nie tylko przez jeden dzień.
Zobacz wideo

Bogusław Linda od lat jest w związku z modelką i fotografką, Lidią Popiel. Poznali się na planie filmu "Kroll". Aktor twierdzi, że o swoją żonę troszczy się codziennie i nie ma problemu z okazywaniem jej uczuć. Jednak to nie sprawia, że jest zwolennikiem Walentynek. Wręcz przeciwnie, uważa, że miłość powinno się celebrować cały rok, a nie tylko 14 lutego.

To upokarzające, że swoich partnerów mamy obsypywać miłością tylko raz do roku. To nie dla mnie. Uważam, że dzień zakochanych powinien być codziennie – powiedział dla "Faktu" Bogusław Linda.

Linda wyznał, że nie obchodzi Walentynek. W tym dniu nie obsypuje żonę prezentami, bo wystarczająco często robi to bez żadnej okazji.

Swojej partnerce nigdy na Walentego nie kupuję kwiatów czy czekoladek. Staram się to robić co drugi dzień. Zresztą ja w ogóle nie mam pamięci do dat, bo zapominam nawet o swoich urodzinach – poinformował w rozmowie z "Faktem"

Zgadzacie się z Bogusławem Lindą, czy jednak obchodzicie Walentynki?

JP

Więcej o:
Komentarze (33)
Bogusław Linda krytykuje Walentynki. Aktor nie obchodzi Dnia Zakochanych: To upokarzające
Zaloguj się
 • Gość: Anna

  Oceniono 36 razy 32

  Jestem "ZA"! To tylko kolejny "szczegolny"dzień aby zwiekszyc sprzedaz badziewiastych prezentów!Idiotyzm! Kochadz-to pokazuj to każdego dnia! Nie uskuteczniajmy milosci od świeta!

 • Gość: Maciek

  Oceniono 33 razy 27

  Ma rację p. Bogusław. Kiczowate, amerykańskie, na siłę przeszczepione na polski grunt święto. Wszystko po to, by nieco zarobić na tych czerwonych serduszkach i innych badziewiach.

 • a.k.traper

  Oceniono 20 razy 20

  Akurat mam takie samo zdanie.

 • mcezi79

  Oceniono 20 razy 18

  Ma rację, zawsze tak uważaliśmy z moją partnerką. Kicz i tyle w temacie.

 • Gość: Stasia

  Oceniono 16 razy 16

  Brawo Panie Bogusławie też tak uważam.

 • jackie53

  Oceniono 18 razy 10

  Nie to że trzeba kochać swoją partnerkę co dziennie - to też przesada, taka sama jak z tymi "walentynkami". Ja nie obchodzę, 14 lutego bo widzę w tym TYLKO i wyłącznie biznes. Poza tym nie jest to w tradycji polskiej. Ciekawe czemu Amerykanie nie celebrują dyngusa?

 • Gość: adamek

  Oceniono 7 razy 5

  ...nie lubię Lindy ale ma rację !

 • Gość: Gośka

  Oceniono 6 razy 4

  Uważam tak samo!walentynki przereklamowane i infantylne

 • Gość: ...

  Oceniono 5 razy 3

  No Bogus ty masz racje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX