Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozwodzą się? "Nie są ze sobą od pół roku"

Reni Jusis i Tomek Makowiecki byli małżeństwem 11 lat. Jak dowiedział się serwis Pudelek, para niedawno zdecydowała się wziąć rozwód.

Kiedy zaczynali się spotykać, wiele osób nie dawało im szans. Mimo że Reni Jusis była starsza od Tomka Makowieckiego o 9 lat, zdecydowali się wziąć ślub. Przez lata tworzyli jedną z najbardziej dopasowanych par show-biznesu. Jednak ostatecznie ich związek nie przetrwał próby czasu. Ostatecznie muzycy postanowili się rozstać.

Zobacz wideo

Reni Jusis rozwodzi się z Tomkiem Makowieckim

Pierwsze plotki o kryzysie w ich związku pojawiły się już pięć lat temu. Reni Jusis żaliła się wówczas w wywiadach, że Tomek Makowiecki wpadł w imprezowy tryb życia i nie do końca spełnia się w roli męża. Choć znajomi pary byli przekonani, że ich małżeństwo się rozpadnie, oni postawili wszystko na jedną kartę.

Muzycy robili wszystko, by zażegnać kryzys. Przez chwilę wydawało się, że najgorsze już za nimi. Jednak jak twierdzi Pudelek, para rozstała się pół roku temu i ostatecznie zdecydowała się wziąć rozwód.

Reni Jusis i Tomek Makowiecki podjęli decyzję o rozwodzie. Nie są ze sobą od pół roku, ale rozstają się w zgodzie. Będą wspólnie wychowywać dzieci, a ostateczna decyzja o zakończeniu małżeństwa zapadła kilka miesięcy temu - powiedział w rozmowie z Pudelkiem znajomy pary.

Trzeba przyznać, że niewiele gwiazd rozstaje się z taką klasą. Życzymy im wszystkiego dobrego.

AD