Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozwodzą się? "Nie są ze sobą od pół roku"

Reni Jusis i Tomek Makowiecki byli małżeństwem 11 lat. Jak dowiedział się serwis Pudelek, para niedawno zdecydowała się wziąć rozwód.

Kiedy zaczynali się spotykać, wiele osób nie dawało im szans. Mimo że Reni Jusis była starsza od Tomka Makowieckiego o 9 lat, zdecydowali się wziąć ślub. Przez lata tworzyli jedną z najbardziej dopasowanych par show-biznesu. Jednak ostatecznie ich związek nie przetrwał próby czasu. Ostatecznie muzycy postanowili się rozstać.

Zobacz wideo

Reni Jusis rozwodzi się z Tomkiem Makowieckim

Pierwsze plotki o kryzysie w ich związku pojawiły się już pięć lat temu. Reni Jusis żaliła się wówczas w wywiadach, że Tomek Makowiecki wpadł w imprezowy tryb życia i nie do końca spełnia się w roli męża. Choć znajomi pary byli przekonani, że ich małżeństwo się rozpadnie, oni postawili wszystko na jedną kartę.

Muzycy robili wszystko, by zażegnać kryzys. Przez chwilę wydawało się, że najgorsze już za nimi. Jednak jak twierdzi Pudelek, para rozstała się pół roku temu i ostatecznie zdecydowała się wziąć rozwód.

Reni Jusis i Tomek Makowiecki podjęli decyzję o rozwodzie. Nie są ze sobą od pół roku, ale rozstają się w zgodzie. Będą wspólnie wychowywać dzieci, a ostateczna decyzja o zakończeniu małżeństwa zapadła kilka miesięcy temu - powiedział w rozmowie z Pudelkiem znajomy pary.

Trzeba przyznać, że niewiele gwiazd rozstaje się z taką klasą. Życzymy im wszystkiego dobrego.

AD

Więcej o:
Komentarze (30)
Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozwodzą się? "Nie są ze sobą od pół roku"
Zaloguj się
 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 52 razy 42

  Prała mu gacie w orzechach i się wkurzył.

 • internauta2013

  Oceniono 14 razy 14

  A po co mają się zwodzić, więc się rozwodzą.

 • Gość: mp

  Oceniono 11 razy 11

  ach ci znajomi .Gdyby nie oni pudelki nie mialyby o czym szczekac

 • Gość: jaco

  Oceniono 11 razy 9

  Szkoda chłopa jako niespełnionego artysty, nagrał raptem dwa przeboje jeden na start nie pamiętam tytułu oraz 'miasto kobiet', ale potem już nic, miał potencjał gościu ale go roztrwonił, szkoda, ale powodzenia w nowym życiu......

 • yayebye

  Oceniono 14 razy 8

  Szkoda ze im się nie udało. Najważniejsze by rozstali się w zgodzie.
  Reni ten emocjonalny kocioł artystycznie posłużył, bo pozornie lekka, ładna i przyjemna Ćma ma mocne, drugie dno w postaci tekstów dojrzałej kobiety w związku - bez względu na to w której osobie jest podmiot liryczny. A to czyni Ćmę jedną z najlepszych płyt jakie słyszałem w ostatnich kilku latach

 • felicjan.dulski

  Oceniono 9 razy 5

  Reni tak się zakręciła, że wymienia gościa na lepszy model wzorując się na innej szansonistce.
  No raczej.

 • Gość: elt

  Oceniono 9 razy 3

  Pewnie Reni znalazła młodszego. Tomasz wygląda jakby nie miał energii, zawsze tak wyglądał, nawet zanim ją poznał

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 23 razy 3

  Jedna prośba. PRZESTAŃCIE MÓWIĆ O KIMŚ TAKIM GWIAZDA!!!! To są gwiazdy?? To kiedy i która z tych gwiazd nagrała przebój?? Tak co pół kraju go zna i nuci.

  Podpowiem.

  On NIGDY a ona z piętnaście lat temu.
  Dziękuję.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX