Heidi Klum jest w ciąży? Przyjaciel modelki wygadał się, że 45-latka spodziewa się dziecka

Heidi Klum pod koniec ubiegłego roku zaręczyła się z 16 lat młodszym Tomem Kaulitzem, byłym liderem zespołu Tokio Hotel. Czy zakochani spodziewają się pierwszego dziecka?
Zobacz wideo

Heidi Klum i Tom Kaulitz w kwietniu zeszłego roku zostali przyłapani przez paparazzi na wspólnych wakacjach. Na zdjęciach okazywali sobie dużo czułości, jednak w tamtym czasie żadne z nich oficjalnie nie potwierdziło plotek, że są parą. Kilka tygodni później 45-letnia modelka pochwaliła się, że jej chłopakiem został 16 lat młodszy muzyk. 

ZOBACZ: 44-letnia gwiazda TOPLESS w objęciach dużo młodszego idola nastolatek. Gorące zdjęcia! [18+]

Zakochani nie zwlekają z poważnymi decyzjami w ich związku! W wigilię 2018 roku Heidi przyjęła oświadczyny Toma, a zdjęciem z pięknym pierścionkiem pochwaliła się na Instagramie.

 

Heidi Klum spodziewa się dziecka?

W niemieckich mediach pojawiły się informacje, że prawdopodobnie modelka jest w ciąży. Okazuje się, że jej przyjaciel z programu Germany’s Next Topmodel, Wolfgang Joop, udzielił wywiadu telewizji RTL, w którym wygadał się, że Heidi i Tom spodziewają się dziecka.

Czy Heidi jest w ciąży? Tak sądzę, tak powiedział mi Tom. - powiedział Joop w rozmowie z RTL.

Niestety ani Klum, ani Kaulitz oficjalnie nie potwierdzili tych doniesień.

Przypomnijmy, że Heidi ma już czwórkę dzieci. 14-letnią córkę Leni ze związku z Flavio Briatorem oraz 13-letniego Henry’ego, 12-letniego Johana i 9-letnią Lou Sulolę z piosenkarzem Sealem.

JP

Więcej o: