Korwin-Piotrowska o byłym partnerze Rosati. "Znam mocne szczegóły". Twierdzi, że Śmigielski ma zupełnie inne oblicze

Weronika Rosati w wywiadzie dla "Gali" nie zostawiła suchej nitki na ojcu swojego dziecka. Znajomi Roberta Śmigielskiego skrytykowali zachowanie aktorki. W jej obronie stanęła Karolina Korwin-Piotrowska.

Na początku tego roku Weronika Rosati udzieliła mocnego wywiadu dla "Gali", w którym powiedziała, że Robert Śmigielski nie interesuje się dzieckiem. W obronie ortopedy stanęła wówczas m.in Krystyna Demska-Olbrychska, która zarzuciła aktorce obłudę i kłamstwo. Teraz do dyskusji włączyła się Karolina Korwin-Piotrowska.

Zobacz wideo

Karolina Korwin-Piotrowska broni Weroniki Rosati

Dziennikarka w rozmowie z "Party" przyznała, że zna prawdziwe oblicze Śmigielskiego. Twierdzi, że pozytywny obraz lekarza kreowany przez jego znajomych mocno odbiega od rzeczywistości.

Znam więcej szczegółów związanych z jej byłym partnerem. Są na tyle mocne, że mam nadzieje, że zamkną usta tym, którzy próbują teraz go bronić - powiedziała Korwin-Piotrowska w rozmowie z magazynem.

Była gwiazda TVN dodała również, że Weronika Rosati miała pełne prawo do tego, by publicznie opowiadać o zachowaniu swojego byłego partnera.

Weronika ma prawo mówić o ważnych dla niej i innych kobiet w podobnej sytuacji sprawach, nawet jeśli wiąże się to z koniecznością ujawniania spraw z jej życia prywatnego.

Weronika Rosati walczy o swoje dobre imię

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Weronika Rosati rozstała się z Robertem Śmigielskim, ojcem jej rocznej córki. Kiedy Elizabeth obchodziła pierwsze urodziny, aktorka pochwaliła się na Instagramie prezentami, które podarowała dziewczynce. Ich wartość nie spodobała się Magdzie Gessler, która w ostrych słowach skrytykowała aktorkę. W trakcie wymiany zdań okazało się, że restauratorka przyjaźni się z byłym partnerem Weroniki.

Gwiazda TVN wydawała się stronnicza w tym sporze. Kiedy myśleliśmy, że sprawa ucichła, głos zabrała Krystyna Demska-Olbrychska. Żona Daniela Olbrychskiego w obszernym wpisie na Facebooku wspominała pierwsze dni po narodzinach Elizabeth. Opisała też, że Rosati wypowiadała się wówczas o partnerze z zachwytem.

Po tych wyznaniach niespodziewanie Demska-Olbrychska zmieniła ton. Napisała wprost, że aktorka "wypowiedziała ostatnio wiele kłamliwych słów", które krzywdzą nie tylko ojca jej dziecka, lecz także jej córkę. Przyznała też, że nie rozumie, dlaczego media kreują ją na "skrzywdzoną Matkę Polkę".

Na odpowiedź aktorki nie trzeba było długo czekać. Na Facebookowym profilu Olbrychskiej pojawił się jej wpis, w którym oznajmiła przyjaciółce byłego partnera, że ostrym komentarzem narusza jej dobra osobiste. Weronika Rosati nie chciała brać udziału w publicznej dyskusji na temat postu Olbrychskiej, dlatego zagroziła, że przekaże sprawę prawnikowi.

AD

Więcej o:
Komentarze (84)
Korwin-Piotrowska o byłym partnerze Rosati. "Znam mocne szczegóły". Twierdzi, że Śmigielski ma zupełnie inne oblicze
Zaloguj się
 • Gość: Fj

  Oceniono 45 razy 43

  Sorry, ale czego oczekiwać po facecie, który napłodził tyle dzieci kilku kobietom? Jak na pierwszy rzut oka widać, że facet jest niewart poważnego związku, to po co zachodzić z nim w ciążę? Bo niby przy kolejnej kobiecie się zmieni?

 • Gość: Kasia

  Oceniono 54 razy 38

  Czyli Weronika ma prawo mówić o tym jaki jej były partner jest zły i niedobry, nawet jeżeli dotyczy to jej życia prywatnego ale już Justyna Żyła jest wariatka ponieważ publicznie wytknela mężowi zdradę i to że zostawił rodzinę (ona powinna zachować to dla siebie bo to jej życie prywatne). No cóż podwójne standardy.

 • Gość: ??

  Oceniono 31 razy 25

  Ja nie rozumiem jednego. Dlaczego Korwin,-Piotrowska zabiera głos we wszelkich szolbiznesowych sprawach i jeszcze uwaza się za wyrocznie i ta która ma patent na jedyna słuszna opinię??

 • Gość: Smutne,ale prawdziwie

  Oceniono 22 razy 20

  Szolbiznes to jedno wielkie szambo. Współczuję tylko tym dzieciom.ktore rodzą się w tych dziwnych związkach i muszą przeżywać piekło tych niby idealnych rodzin paczworkowych. A jeszcze za parę lat poczytają jak to rodzice publicznie prali brudy i obrzucali się fekaliami na oczach całej Polski.

 • Gość: gosc

  Oceniono 25 razy 17

  Moze powinna byla myslec zanim poszla do lozka. Nie jest niedojrzala nastolatka.

 • Gość: SEWWW

  Oceniono 22 razy 16

  Czyli teraz Piotrowska popiera cenzurę prewencyjną jaką Weronka nałożyła na Żuławskiego? Warto wrócić do spostrzeżeń nt. Werki, chyba, że pani Karolina uważa że Andrzej Ż był za głupi żeby znać się na ludziach. Kobieca solidarność to nie jest zawsze i wszędzie z każdą babą co źle robi.

 • Gość: halina.padaka

  Oceniono 20 razy 14

  Przekupa Karolinka zawsze broni tego, w którym widzi swój własny interes. Od dłuższego czasu jest nieformalną adwokatką rodziny Rosatich, choć wcześniej sama nasmiewała się z Weroniki. Ciekawe dlaczego zmieniła front?

 • Gość: kk

  Oceniono 17 razy 13

  .a co się Sommer vel Piotrowska vel Korwin wpieprza w cudze związki damsko-męskie?
  Niech nie żyje cudzym życiem, tylko zorganizuje własne!

 • Gość: gosc

  Oceniono 16 razy 12

  Gdyby Śmigielski nie płacił alimentów albo znęcał się nad kimś fizycznie lub psychicznie to Rosati powinna pójść do sądu a nie do brukowca. KPP nie jest dla mnie wiarygodna, zwłaszcza gdy przy każdej okazji powtarza, że Rosati jest UTALENTOWANĄ aktorką, chociaż wszyscy widzą, że to DREWNO !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX