Margaret jest w ciąży?! Jej partner ujawnił wymowny tekst najnowszej piosenki

Czyżby Margaret i jej partner spodziewali się dziecka? Słowa piosenki muzyka mogą to sugerować.

Margaret jest obecnie jedną z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejszą polską piosenkarką w Europie. 28-latka cieszy się szczególnie dużą popularnością w Szwecji, gdzie już dwukrotnie zakwalifikowała się do preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji.

Zobacz wideo

Niestety, do tej pory sukcesy na polu zawodowym nie pokrywały się z udanym życiem miłosnym Margaret. Trzy lata temu wokalistka rozstała się z producentem telewizyjnym Adamem Zelmerem, następnie łączono ją z bratem Adama Sztaby, jednak i z tego nic nie wyszło.

Margaret i KaCeZet spodziewają się dziecka?

Wygląda na to, że Margaret jest wreszcie szczęśliwie zakochana. We wrześniu ubiegłego roku wokalista KaCeZet pochwalił się na Instagramie wspólnym zdjęciem z Jamroży. Co prawda, żadne z nich oficjalnie nie potwierdziło, że są w związku, ale zakochani nie kryją się ze swoim uczuciem na Instagramie. Zarówno na profilu piosenkarki, jaki i jej partnera znajdziemy zdjęcia, które sugerują, że łączy ich nie tylko przyjaźń.

Kilka dni temu KaCeZet pochwalił się fragmentem swojego najnowszego utworu. Tekst piosenki może sugerować, że wraz z Margaret spodziewają się dziecka. Oceńcie to sami.

 
Razem zasadziliśmy ziarno\ czekamy na „ten dzień”\ czemu dziś jesteś w Malmo?\ coś ci przekazać chcę\ zasadziliśmy ziarno\ czekamy na "ten dzień"\ ty znowu lecisz w radio\ ja w Wawie, ty w Malmö

Myślicie, że Margaret faktycznie jest w ciąży?