Meghan Markle przerażona planami swojej siostry. "Płakała, gdy się dowiedziała". Książki mają zdyskredytować księżną

Meghan Markle ma duży problem ze swoją przyrodnią siostrą, Samanthą. Kobieta planuje wydać dwie książki mające oczernić księżną. Jak donoszą brytyjskie media, żona księcia Harry'ego jest przerażona.

Odkąd Meghan Markle związała się z księciem Harrym, jej rodzina robi wszystko, by jej zaszkodzić. Księżna Sussex największy problem ma ze swoją przyrodnią siostrą, Samanthą. Od jakiegoś czasu mówi się, że w kwietniu ma pojawić się na rynku książka jej autorstwa. Premiera jest nieprzypadkowa, bo właśnie wtedy Meghan ma rodzić. Jednak to nie koniec rewelacji.

Zobacz wideo

Meghan Markle boi się planów swojej siostry

Jak dowiedział się "Daily Mail", Amerykanka planuje wydać również drugą książkę. "In the Shadow of the Duchess", czyli "W cieniu księżnej", ma rzucić zupełnie nowe światło na relacje sióstr. Co ciekawe, Samantha w wielu wywiadach podkreślała, że jej celem jest pokazanie "prawdziwej" twarzy Meghan Markle.

Według brytyjskich dziennikarzy żona księcia Harry'ego boi się, że publikacja zaszkodzi jej wizerunkowi, który ostatnio nie jest najlepszy. Podobno gdy Meghan dowiedziała się o planach swojej siostry, wpadła w histerię.

Płakała, gdy dotarła do niej ta wiadomość. Jedyną rzeczą, która naprawdę ją zdenerwowała była ta książka. Ona i Samantha nigdy nie miały bardzo dobrych relacji i czuje, że jej siostra wykorzystuje swoją pozycję dla zysku - zdradził informator "Daily Mail

Samantha konsekwentnie zaprzecza, że nie chce wybić się na popularności Meghan Markle. Wierzycie jej?

ADWięcej o: