Anna Wendzikowska chwali się zdjęciami córeczki z wakacji w Dubaju. Dziewczynka jest naprawdę urocza!

Anna Wendzikowska wraz z dziećmi wybrała się do Dubaju. Dziennikarka szczegółowo relacjonuje swoje wakacje w mediach społecznościowych. Pochwaliła się też zdjęciami Kornelii.
Zobacz wideo

Anna Wendzikowska znów w podróży! Pod koniec stycznia wypoczywała w Zakopanem, a teraz zupełnie zmieniła klimat. Dziennikarka wraz z córkami, Kornelią i Antosią, poleciała do Dubaju. Na swoim Instagramie pokazuje, jak świetnie się bawi. Skorzystała m.in. z ekstremalnej atrakcji i skoczyła ze spadochronem!

ZOBACZ: Anna Wendzikowska skoczyła ze spadochronem w Dubaju! Pochwaliła się zdjęciem ze skoku na Instagramie. Ale widoki!

Wendzikowska w porównaniu do innych gwiazd nie ma problemu z pokazywaniem swoich dzieci w internecie. Na InstaStory gwiazdy możemy zobaczyć całą fotorelację, której bohaterką została jej starsza córka, Kornelia. Trzeba przyznać, że 4-latka jest naprawdę urocza! Dziewczynka na wakacjach miała okazję przejechać się autem po pustynnych wydmach, poszaleć na placu zabaw oraz odwiedzić słynny "Miracle garden", czyli największy na świecie ogród z kwiatami.

Anna Wendzikowską z Kornelią w Dubaju - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Anna Wendzikowska i KornelkaAnna Wendzikowska i Kornelka screen Instagram.com/aniawendzikowska

ZOBACZ: Anna Wendzikowska ma już nowego faceta. Wygadała się na Instagramie. "Kto robi Ci zdjęcia?". Odpowiedziała i wszystko stało się jasne

Zazdrościmy takich wakacji!

JP