Meghan Markle poczuła ruchy dziecka w brzuchu. Fani nagrali wyjątkowy moment

Meghan Markle zarzucano, że nie jest w ciąży, a jej duży brzuch jest sztuczny. Na przypadkowym wideo nagranym przez fanów widać jednak, jak dziecko księżnej mocno kopie w jej brzuchu.
Zobacz wideo

Meghan Markle już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Od kiedy Pałac Kensington ogłosił, że Meghan i książę Harry spodziewają się dziecka, cały świat oszalał. Media nie przestają spekulować na temat płci dziecka oraz imienia, które otrzyma.

Z drugiej strony, ze względu na nienaganną sylwetkę i dobre samopoczucie Meghan, internauci zaczęli podejrzewać, że księżna Sussex wynajęła surogatkę, która urodzi za nią "royal baby". Duży brzuch Meghan nie jest dla nich wystarczającym dowodem i twierdzą, że jest sztuczny.

ZOBACZ: Meghan Markle wcale nie jest w ciąży?! Burzę wywołało jedno nagranie. Teraz internauci snują teorie i pokazują kolejne "dowody"

Meghan Markle poczuła kopnięcie dziecka

Księżna jest już w trzecim trymestrze ciąży, dlatego nic dziwnego, że silnie odczuwa ruchy i kopnięcia dziecka. Na Instagramie, który prowadzą fani Meghan i Harry'ego, pojawiło się krótkie wideo, które ma udowodnić wszystkim niedowiarkom, że Markle jednak spodziewa się dziecka.

Widać na nim, jak po silnym kopnięciu jej brzuch na moment zmienia kształt, a pozująca do zdjęć księżna wstrzymuje oddech, wzdryga się i łapie się za brzuch. Z pewnością nie była przygotowana na tak konkretny ruch dziecka.

 

Z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat pierwszego potomka Meghan i Harry'ego. Jak myślicie, urodzi się chłopiec czy dziewczynka?

JP