Szokujące wyznanie sprzątaczki Michaela Jacksona. Zdradziła, co znalazła w jego basenie: Wyławiałam bieliznę chłopców

Michael Jackson nawet po śmierci nie może liczyć na spokój. Ostatnio głośno było o filmie, który ujawnił dowody wskazujące na pedofilskie zapędy piosenkarza. Teraz sprzątaczka gwiazdora zdradziła tajemnice alkowy "króla pop".

Podczas tegorocznego Festiwalu w Sundance głośnym echem odbiła się premiera filmu dokumentalnego "Leaving Neverland". Pojawiły się w nim rzekome dowody, które miały potwierdzić, że Michael Jackson był pedofilem. Kilka dni temu opublikowano też nagranie z przesłuchania Michaela, w którym spytano go wprost, czy miał kontakty seksualne z nieletnimi chłopcami. Jakby tego było mało, "Daily Mirror" dotarł do byłej sprzątaczki "Jacko". Niektóre z jej wypowiedzi są szokujące.

Zobacz wideo

Sprzątaczka Michaela Jacksona zdradza pikantne tajemnice

Adrian McManus w połowie lat 80. pracowała jako sprzątaczka w "Nibylandii" należącej do Michaela Jacksona. W ostatnim wywiadzie zdecydowała się opowiedzieć o tym, co znajdowała w posiadłości piosenkarza.

Prawie codziennie wyławiałam z jego basenu jakąś bieliznę. Najczęściej były to jego ubrania, ale też bielizna chłopców – powiedziała w rozmowie z brytyjskim tabloidem.

Kobieta dodała też, że muzyk regularnie kąpał się w jacuzzi z małymi chłopcami i zapraszał ich następnie do sypialni. McManus twierdzi, że była przerażona znaleziskami w tamtym pomieszczeniu.

Często natrafiałam też na nagie zdjęcia. W jego sypialni było też mnóstwo kaset VHS, ale nie wiem, co na nich było. Wtedy podejrzewałam, że to jakaś zabroniona pornografia – dodała McManus.

Przypomnijmy, że w 2003 roku Michael Jackson został oskarżony o pedofilię. Piosenkarz nigdy nie przyznał się do tego, że molestował dzieci. Sam Macaulay Culkin, który według mediów miał być jedną z ofiar króla popu, również zaprzecza, że Jackson kiedykolwiek dotykał go w niestosowny sposób.

AD

Więcej o:
Komentarze (71)
Szokujące wyznanie sprzątaczki Michaela Jacksona. Zdradziła, co znalazła w jego basenie
Zaloguj się
 • Gość: ares

  Oceniono 51 razy 31

  Teraz taka chętna gadać. Powinna iść do więzienia, że dopiero teraz się obudziła. Wdziała, że ktoś popełnia przestępstwo i wtedy nic z tym nie zrobiła. Obudzili się dopiero wtedy, gdy Jackson zmarł i nie może się bronić. Wszystko dla rozgłosu. Powinni dać sobie spokój.

 • Gość: jihgy

  Oceniono 23 razy 19

  "W jego sypialni było też mnóstwo kaset VHS, ale nie wiem, co na nich było."
  szokujące zeznania.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 25 razy 19

  W dziesiątą rocznicę śmierci tłum ludzi, którzy pragnie sobie dorobić wcale się nie zmniejsza.

 • Gość: Oburzony

  Oceniono 18 razy 16

  Dziwne,że dopiero po tylu latach jej się o tym wszystkim przypomniało!!
  Jak żył to był dobry bo można było ciągnąć pieniądze a teraz największy "pedofil"na świecie!!
  Ktoś zaczął rozgadywac te obrzydliwe bzdury i już nagle innym się przypomniało!!
  Teraz już biedak się nie obroni...niestety...!
  Czy ta pani pomyślała co poczuje rodziną zmarłego??
  Obrzydliwe pomówienia...obrzydliwe!!!

 • Gość: yf6

  Oceniono 19 razy 13

  i pomimo tego nadal u niego pracowala?

 • Gość: Natka

  Oceniono 12 razy 10

  Trochę to dziwne, że wszystkim nagle zaczyna się wszystko przypominać 10 lat po śmierci Michaela. Kobieta powinna zeznawać kiedy sprawa była w toku, a nie ok. 20 lat po. Swoją drogą jeżeli to wszystko co mówi jest prawdą (w co osobiście nie wierzę), to nie poniesie konsekwencji za to, że nigdzie tego nie zgłosiła?

 • Gość: truth

  Oceniono 11 razy 7

  Ciekawe, że ten dokument o Jacksonie sfinansował między innymi bardzo wpływowy David Geffen, sam molestator nieletnich chłopców i protektor Bryana Singera, którego takie same sprawki właśnie ujawnił w dziennikarskim śledztwie magazyn The Atlantic.

 • Gość: Prosty znak zapytania

  Oceniono 9 razy 5

  Michael Świętym nie był na jego obronę poszło kupę szmalu Ciekawe ile teraz tego szmalu wzięła ta pomoc domowa za swoje rewelacyjne wypowiedzi dlaczego wcześniej nie reagowała??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX