Zenek Martyniuk pojednał się z synem? Daniel M. wrócił wreszcie do domu: Znowu wszystko jest w porządku!

Daniel M. był na początku roku na ustach wszystkich. Po tym jak syn Zenka Martyniuka stał się bohaterem skandalu obyczajowego, opuścił swój dom w Wasilkowie. Teraz mężczyzna wrócił z Warszawy. Liczy na pojednanie z rodziną?

Od kilku tygodni głośno jest o Danielu M. Syn króla disco-polo miał pod koniec roku wszcząć awanturę i nie wpuścić do domu ciężarnej żony. Dodatkowo postawiono mu zarzut posiadania marihuany. 31-letni syn Zenka Martyniuka przeprowadził się wówczas do Warszawy i odciął się od rodziny. Regularnie publikował na Instagramie prześmiewcze nagrania, w których drwił ze swojej żony i rodziców. Zdaje się, że kryzys po części właśnie został zażegnany.

Zobacz wideo

Daniel M. wrócił do rodzinnego domu. Zenek Martyniuk wreszcie spokojny

Jeszcze niedawno Daniel M. wyznał na Instagramie, że w Warszawie przebywa tymczasowo i zamierza przeprowadzić się do Barcelony. Najwyraźniej zmienił plany w ostatniej chwili. Zenek Martyniuk w rozmowie z "Faktem" przyznał, że jego syn wrócił właśnie do Wasilkowa.

Daniel jest z nami. Znowu wszystko jest w porządku - powiedział gwiazdor muzyki disco polo w rozmowie z tabloidem.

Wiele wskazuje na to, że Daniel chce się pojednać z rodzicami. Zupełnie inaczej wyglądają jego relacje z żoną. Jak się okazuje, 20-latka przebywa obecnie w rodzinnym domu w Wielkopolsce, gdzie czeka na poród.

Ona nie chce się już widzieć z mężem, a Daniel prawdopodobnie będzie chciał unieważnienia małżeństwa - powiedział znajomy Martyniuków w rozmowie z "Faktem".

Zastanawiamy się, jaki będzie finał tej sprawy. Jakie jest wasze zdanie?

AD

Więcej o:
Komentarze (102)
Zenek Martyniuk pojednał się z synem? Daniel M. wrócił wreszcie do domu: Znowu wszystko jest w porządku!
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 65 razy 65

  Kasa się skończyła, ojciec przelewu nie zrobił to wrócił, rozwydrzony gowniak

 • Gość: aga

  Oceniono 50 razy 48

  Wrócił na chwilę po kasę.!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 42 razy 42

  Panie Martyniuk, proszę się nie łudzić!

 • oszrany

  Oceniono 35 razy 35

  Odciąć od kasy i niech sam na siebie zarabia. Wtedy może stanie się normalny narazie jest tak rozwydrzony od nadmiaru kasy ze się we łbie poprzewracało.

 • Gość: IK

  Oceniono 33 razy 33

  Panie Zenku , jak Pan chce żeby jeszcze coś z syna było to proszę odciąć go od kasy.
  Niech się wreszcie weźmie do roboty, a nie na ojcu żeruje. Przecież to wstyd, żeby taki stary koń nic nie robił. Tylko mu w głowie trawka i wóda. Moze jak zobaczy jak się trudno zarabia pieniądze to przestanie je trwonić i doceni to co ma.

 • wesslingharald

  Oceniono 29 razy 29

  Stara prawda : zgłodnieje to wróci. Zawsze się sprawdza. :)

 • Gość: warszawianka

  Oceniono 26 razy 26

  ten synus wymaga lecznia to nie jest normalne zachowanie dorosłego faceta najwyższa pora aby nie zrobił nikomu krzywdy ani sobie poddać jego leczniu psychiatry może mu coś znów odwalić i zrobić coś naprawdę złego póki czas powinien leczyć się to sa wyskoki nienormalne żenujace!!!!!

 • kingsizemax

  Oceniono 25 razy 23

  Naprawdę, zajmowanie się od tygodni jakimś popie...nym gnojem.......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX