Władimir Kliczko samotnie wychowuje 4-letnią córkę. Jego narzeczona, Hayden Panettiere, odeszła z powodu depresji poporodowej

Władimir Kliczko został sam z 4-letnią córką. Narzeczona boksera, Hayden Panettiere, nie poradziła sobie z depresją po urodzeniu dziecka.
Zobacz wideo

Władimir Kliczko jest niezwykle popularny w świecie sportu. I nic w tym dziwnego. Ukraiński bokser wagi ciężkiej ma na swoim koncie wiele wygranych walk. Niestety, w jego życiu prywatnym jest znacznie mniej kolorowo. 

Władimir Kiczko sam wychowuje córkę

Zagraniczne media podają, że sportowiec sam wychowuje 4-letnią córkę, Kayę. To zaskakujące, biorąc pod uwagę, że wraz ze swoją partnerką, Hayden Panettiere, tworzyli zgrany duet i cały świat mówił o ich zaręczynach. Jak się okazuje, aktorka odeszła od boksera po 9 latach, w sierpniu ubiegłego roku i dzisiaj nie mają ze sobą kontaktu. Kobieta nie interesuje się też swoją córką.

Ona naprawdę spędza mało czasu z córką. Wie, że przebywanie z Kayą, nie jest dla niej najlepsze w tym czasie. To przykra sytuacja. Nie spędziły razem świąt, to naprawdę niepokojące i bolesne. Hayden będzie musiała wymyślić, jak sobie poradzić z tą sytuacją... Nie będzie jej łatwo" - podaje Daily Mail.

Ponoć powodem jej decyzji była depresja poporodowa, z którą Hayden przez lata nie mogła sobie poradzić. Dodatkowym problemem był dla Panettiere fakt, że w trakcie ciąży przytyła, a po urodzeniu córki nie potrafiła zrzucić nadprogramowych kilogramów.

Po tym, jak Hayden zdecydowała się odejść, wszystkie obowiązki rodzicielskie i domowe musiał przejąć Władimir. Dzisiaj bokser sam zajmuje się córką. Pomaga mu rodzina i bliscy.

Władimir Kliczko i Hayden Panettiere

Para poznała się w 2009 roku na imprezie z okazji promocji książki Diany Jenkins "Room 23". Niemalże od razu zaczęli się ze sobą spotykać. W maju 2011 roku ogłosili, że się rozstali, jednak po dwóch latach ponownie zostali parą. W 2014 roku na świat przyszła ich córka, Kaya.

KS

Więcej o: