Maja Frykowska przewidziała katastrofę smoleńską? Nawrócona celebrytka twierdzi, że miała proroczy sen! Co zobaczyła?

Maja Frykowska była niegdyś jedną z największych skandalistek polskiego show-biznesu. Teraz jako nawrócona celebrytka wyznała, że przed katastrofą w Smoleńsku miała proroczy sen.

Maja Frykowska stała się sławna dzięki udziałowi w trzeciej edycji "Big Brothera". Cała Polska widziała gorące sceny w wannie, w której kąpała się nago z Łukaszem "Kenem" Wiewiórskim. Ta sytuacja przyniosła jej ogromną popularność i niechlubne miano "seks-skandalistki". Frykowska wstydziła się tej łatki, dlatego na kilka lat wycofała się z show-biznesu. W tym czasie nawróciła się i wydała autobiografię "Pokonaj siebie". Za każdym razem kiedy pojawia się w mediach, opowiada o swojej przyjaźni z Bogiem.

ZOBACZ: Maja Frykowska po latach zdradza tajemnice erotycznej sceny w "Big Brotherze". Seksu z Kenem nie było

Maja Frykowska miała proroczy sen przed katastrofą smoleńską

Maja Frykowska udzieliła wywiadu Plejadzie, w którym opowiedziała szokującą historię. Wyznała, że kilka dni przed katastrofą smoleńską przyśniło jej się, że widzi tłum płaczących ludzi na placu Piłsudskiego w Warszawie.

Pamiętam, że raz przyśniło mi się, że z lotu ptaka widzę tłum ludzi zbierających się pod krzyżem na placu Piłsudskiego w Warszawie. Wszyscy byli ubrani na czarno i płakali. Opowiedziałam o tym wróżce, a ona mi zaczęła tłumaczyć, że mieszkam w miejscu, gdzie były obozy dla Żydów i to dusze zmarłych do mnie przychodzą - powiedziała Plejadzie.

Wróżka początkowo zbagatelizowała opowieść celebrytki. Jednak kilka dni później miała miejsce katastrofa lotnicza polskiego samolotu w Smoleńsku, w której zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński z małżonką. Wtedy Frykowska dowiedziała się, że jej sen był proroczy.

Kilka dni później wydarzyła się katastrofa smoleńska. Ta sama wróżka zadzwoniła do mnie i powiedziała, że jednak się myliła i to był sen proroczy. To była jakaś paranoja.

Co o tym sądzicie? Myślicie, że Maja rzeczywiście dostała znak od niebios?

JP

Więcej o: