Lewandowska zdradziła, jak dba o włosy. Niektórzy wykpili jej radę. "Krok trzeci: doczepy". Zripostowała

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie swój przepis na piękne włosy. Niektórzy jednak zarzucili jej, że to po prostu doczepy. Odpowiedziała.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska może się pochwalić wyjątkowo pięknymi włosami. Trenerka i żona Roberta Lewandowskiego nie ukrywa, że bardzo o nie dba. Ostatnio podzieliła się z obserwatorkami swoimi sposobami. Jednym z nich jest maska z bananów. 

Metodą prób i błędów nauczyłam się radzić sobie domowymi sposobami znanymi od lat. Może to i banalne, ale dobre odżywianie to pierwszy krok. O włosy warto dbać, bo są wizytówką kobiety, a domowa pielęgnacja to podstawa - zaczęła w poście po czym podała przepis na "miksturę".
 

W komentarzach nie brakowało zachwytów i słów podziękowania. Jednak znaleźli się i tacy, którzy nie uwierzyli w jej naturalne piękno. Jeden z internautów zarzucił jej, że owy efekt nie jest zasługą maseczki, a po prostu... doczepów.

Krok trzeci: doczepy - napisał.

Lewandowska nie pozostała obojętna. Zripostowała.

Chyba ty doczepiasz - czytamy.

Skrin z profili Anny Lewandowskiej na InstagramieSkrin z profili Anny Lewandowskiej na Instagramie Screen / Instagram / Anna Lewandowska

Przy tym samym obstawała w rozmowie z kolejną obserwatorką. 

Piękne. Czy masz tu doczepy?
Nie - odpowiedziała.

Skrin z profili Anny Lewandowskiej na InstagramieSkrin z profili Anny Lewandowskiej na Instagramie Instagram / Anna Lewandowska

Spróbujecie zatem maseczki z przepisu Ani?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.