"Sanatorium miłości". Marek wygadał się i ujawnił finał programu! Planuje ślub z jedną z uczestniczek

"Sanatorium miłości". Marek zakochał się w Małgosi od pierwszego wejrzenia. Po zakończeniu nagrań do programu, przeprowadził się do jej domu. Podobno myślą już o ślubie.
Zobacz wideo

"Sanatorium miłości" to program, w którym dwunastu uczestników 60+ spotyka się w sanatorium, aby odnaleźć miłość swojego życia. Od samego początku zaiskrzyło pomiędzy Małgosią i Markiem. Mężczyzna już w pierwszym odcinku wyznał przed kamerami, że kobieta wpadła mu w oko i to może być miłość od pierwszego wejrzenia. Seniorzy wybrali się na romantyczną randkę i nie szczędzili sobie czułości.

ZOBACZ: "Sanatorium miłości". Marek walczy o serce Małgosi. Poszli na romantyczną randkę bez ubrań! "Co tu zrobić, żebyś mnie polubiła?"

"Sanatorium miłości". Marek i Małgosia zostali parą i zamieszkali ze sobą

Ich historia jest jak z filmu. Jak podaje "Na żywo" Marek i Małgosia poznali się na chwilę przed rozpoczęciem nagrań do programu. On mieszka w Józefowie, a ona w Nadarzynie, dlatego do sanatorium w Ustroniu jechali jednym pociągiem.

Mieli miejsca w jednym przedziale. Z początku nie zdradzali się, dokąd i po co jadą, potem nie mieli wyjścia. Oni już w drodze wpadli sobie w oko - twierdzi informator "Na żywo".

Marek wygadał się w jednym z wywiadów i ujawnił finał programu. Myślał, że jego odpowiedź będzie tajemnicza, jednak i tak wszyscy wiedzą, że związał się z Małgosią.

Spotkało mnie coś wspaniałego, ale nie mogę nic więcej zdradzić - wyznał w "Rewii".

Małgosia i Marek 'Sanatorium miłości'Małgosia i Marek 'Sanatorium miłości' screen vod.tvp.pl/sanatorium-milosci

ZOBACZ: "Sanatorium miłości". Afera wokół programu TVP. Jedna z uczestniczek jest podstawiona? "Szkoda, że wzięli aktorów"

Okazuje się, że zakochani postanowili dać sobie szansę i zostali parą. Nauczeni doświadczeniem zdobytym w przeszłości, wiedzą, że nie warto czekać. Choć nie znają się długo, to postanowili razem zamieszkali. W "Na żywo" czytamy:

Mieli dylemat, kto się do kogo przeprowadzi. On ma swój dom, ona też. W końcu Marek przeniósł się do Gosi. Odmieniła go, jest bardziej stonowany - mówi informator tygodnika. 

Podobno podczas spotkania prasowego promującego "Sanatorium miłości" szybko rozeszła się wieść o ich związku. Na pytanie o ślub odpowiedzieli, że myślą o zalegalizowaniu związku!

Kto by się spodziewał takiego rozwoju spraw. Cieszymy się, że seniorzy trafili na siebie w programie i teraz już nie doskwiera im samotność.

JP

Więcej o: