Wyciekło jedyne nagranie z Michaelem Jacksonem przesłuchiwanym ws. molestowania dzieci

Michael Jackson w 1996 roku został przesłuchany w sprawie o molestowane dzieci. Podczas oficjalnych pytań król popu zachowywał się niestosownie - chichotał, ziewał i wiercił się na krześle. Nagranie ujrzało światło dzienne dopiero teraz. Ujawnił je brytyjski "Daily Mail".

Michael Jackson zmarł w 2009 roku, ale na nowo media znów zaczęły się o nim rozpisywać. Wszystko za sprawą szokującego, czterogodzinnego dokumentu "Leaving Neverland", w którym poruszono kwestię oskarżeń Jacksona o pedofilię. 

Właśnie dlatego teraz portal "Daily Mail" zdecydował się opublikować jedyne nagranie, z przesłuchania Jacksona, kiedy to wokalista wprost został zapytany o to, czy molestował nieletnich. Przypominamy, że w tym czasie w otoczeniu muzyka pojawiali się tacy chłopcy, jak: Macaulay Culkin, Jordan Chandler i Brett Barnes.

Michael Jackson na jedynym nagraniu z przesłuchania 

Do przesłuchania Jacksona doszło 1 marca 1996 roku w hotelu Four Seasons w Nowym Jork. Na nagraniu widać, że w jego trakcie gwiazdor zachowywał się dziwnie i wyglądał na zdenerwowanego. Wiercił się na krześle, zwiewał, krzywił się i chichotał. Nie wiemy jednak, jak długo trwało przesłuchanie i czy było nagrywane od początku, a także czy samo wideo nie zostało zmontowane, tak by uwydatnić stres, jaki mógł towarzyszyć wokaliście. 

Uwagę zwraca również ten fragment rozmowy, w którym Jackson zaczął cytować Jezusa.

Jezus powiedział, by kochać dzieci i być jak dzieci. Bądźmy młodzi, niewinni, czyści i honorowi - wyznał muzyk.

Posłuchacie sami:

 

Michael Jackson podejrzewany o pedofilię

Michael Jackson nigdy nie przyznał się do tego, że molestował dzieci. Sam Macaulay Culkin, który według mediów miał być jedną z ofiar króla popu, również zaprzecza, że Jackson kiedykolwiek dotykał go w niestosowny sposób. 

AG