"Taniec z gwiazdami". Znamy wszystkie pary 9. edycji. Radwańska zatańczy z Terrazzino, ale to Maserak ma szansę na wygraną ze swoją partnerką!

"Taniec z gwiazdami". Wiemy, kto z kim zatańczy w 9. edycji programu. Zgodnie z podejrzeniami partnerem Agnieszki Radwańskiej został Stefano Terrazzino, a Rafał Maserak poprowadzi Macademian Girl.

9. edycję "Tańca z gwiazdami" będziemy mogli oglądać już od 1 marca na antenie Polsatu. Po raz kolejny 12 par wyjdzie na parkiet, aby rywalizować ze sobą o kryształową kulę i 100 tysięcy złotych.

Największą gwiazdą tej edycji bez wątpienia jest Agnieszka Radwańska. Nikt się nie spodziewał, że tenisistka odkryje w sobie pasję do tańca. Ponadto producenci programu po raz kolejny postawili na nazwiska, które są dopiero na początku kariery w show-biznesie. To m.in. trener z "Dzień Dobry TVN" Qczaj, youtuber Gimper oraz Mariusz Węgłowski grający serialu "Policjantki i Policjanci". W "Tańcu z gwiazdami" weźmie też udział gwiazdor discopolo Czadoman, Mister Polski 2017 Jakub Kucner oraz aktor Sebastian Stankiewicz.

ZOBACZ: Agnieszka Radwańska za każdy odcinek w "TzG" mogła zarobić 20 tys. złotych. Nie weźmie jednak tych pieniędzy. Wiemy dlaczego
 

 

Wśród pań, oprócz Radwańskiej, zobaczymy również byłą żonę Piotra Żyły, Justynę Żyłę, a także obecną żonę Michała Wiśniewskiego - Dominikę Tajner-Wiśniewską. W show Polsatu wystąpią także: niewidoma biegaczka Joanna Mazur oraz top modelka Anna Jagodzińska. Czarnym koniem tej edycji może być blogerka modowa i prowadząca "Pytanie na śniadanie" Tamara Gonzalez Perea. Gwiazda znana jest ze swojego perfekcjonizmu, więc u boku Rafała Maseraka ma spore szanse na wygraną.

Oto cała lista uczestników "Tańca z gwiazdami" wraz z tanecznymi partnerami:

Joanna Mazur i Jan Kliment

Justyna Żyła i Tomasz Barański

Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak

Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino

Anna Jagodzińska i Wojciech Jeschke

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Jeziorowski

Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh

Tomasz Działowy (Gimper) i Natalia Głębocka

Jakub Kucner i Lenka Kliment

Daniel Kuczaj (Qczaj) i Paulina Biernat

Czadoman i Walerija Żurawlewa

Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar

ZOBACZ: Ewelina Lisowska wygrała "Taniec z Gwiazdami", ale nie zawsze umiała tańczyć. Pokazała zabawny filmik. Co za wygibasy!

Jak myślicie, która z par ma największe szanse na wygraną?

JP