Monika Zamachowska w gorzkich słowach mówi o swoim małżeństwie. "Każdy związek można skończyć"

Monika Zamachowska w rozmowie z "Twoim Imperium" wyznała, że nie wie, jak dalej potoczą się losy jej małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim. Czyżby dziennikarka rzeczywiście miała powody do zmartwień?

Monika Richardson poznała Zbigniewa Zamachowskiego, gdy miała jeszcze 17 lat. Już wtedy nastolatka podkochiwała się w sławnym aktorze, jednak ich drogi ponownie połączyły się dopiero kilkadziesiąt lat później. Wówczas tym głośnym romansem żyły polskie tabloidy, a wszystko to za sprawą faktu, że ich związek oznaczał rozpad dwóch małżeństw. Wielu uważało, że miłość Zbigniewa i Moniki nie przetrwa próby czasu, jednak od ich ślubu minęło już 5 lat.

Zobacz wideo

Przez ten czas w życiu Zamachowskich działo się naprawdę wiele. Sporo kontrowersji wzbudzały szczere wypowiedzi Moniki, która wielokrotnie w wywiadach odnosiła się bezpośrednio do ich życia osobistego, komentując przy tym między innymi problemy finansowe Zbyszka. I w kwestii odważnych wypowiedzi Zamachowskiej nadal nic się nie zmieniło. Niedawno Monika w rozmowie z "Twoim Imperium" ponownie opowiedziała o swoim małżeństwie, lecz tym razem pokusiła się o dość niepokojące wyznanie. 

Monika Zamachowska w gorzkich słowach o małżeństwie

Jak wiadomo, Monika nie boi się mówić wprost o tym, co myśli. Wnioskujemy również, że każda jej wypowiedź jest w pełni szczera. Czy więc w małżeństwie Zamachowskich pojawił się kryzys? Wskazywać na to może ostatnia wypowiedź gwiazdy, a dokładniej słowa na temat niepewnej przyszłości jej związku. 

Chciałabym powiedzieć, że umrzemy, trzymając się za ręce, ale nie mogę. Oboje wiemy, że każdy związek można skończyć. Pokazują to nasze doświadczenia - wyznała Monika.

Z ust Moniki padło więc kolejne zaskakujące wyznanie. Czy to oznacza, że w związku Zamachowskich nie dzieje się najlepiej? 

DH