Jarosław Bieniuk zabrał dzieci na kulig. Była z nimi Martyna Gliwińska. Jednak są razem?

Jarosław Bieniuk zabrał dzieci na kulig. Towarzyszyli im znajomi oraz Martyna Gliwińska, z którą piłkarz rozstał się w zeszłym roku. Czyżby znowu byli razem?

W wakacje 2016 roku Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska poinformowali o tym, że są razem. Na Instagramie pojawiło się ich wspólne zdjęcie, które było dowodem na to, że są w sobie zakochani. Jednak dwa lata później doszło do ich rozstania, a powodem miał być m.in. brak czasu dla siebie.

Zobacz też: Bieniuk i Gliwińska wrócili do siebie? Są ich pierwsze wspólne zdjęcia po rozstaniu. Razem z dziećmi wybrali się na plażę

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska są razem?

Pomimo rozstania nie mogli o sobie zapomnieć. Komentowali sobie zdjęcia i można było ich razem spotkać nad morzem. Gliwińska miała też dalej kontakt z córką Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej, Oliwią. Wiele wskazuje na to, że mogli do siebie wrócić!

Jarosław Bieniuk na kuliguJarosław Bieniuk na kuligu Screen z Instagram.com/ jaretpalmer

Bieniuk tak jak i w zeszłym roku, zabrał dzieci na kulig. Oprócz nich było też wielu znajomych oraz Martyna Gliwińska. Na jej InstaStories możemy zobaczyć nagranie, na którym pojawił się też jej były(?) partner. Co więcej, pokusił się o mały żart, gdy kobieta ze swoim kolegą śpiewała piosenkę "W aucie" Sokoła i Pono.

Będę brał cię w aucie - śpiewała Gliwińska i jej znajomy.
Ale nie w moim - odezwał się Bieniuk.

Martyna Gliwińska, Jarosław BieniukMartyna Gliwińska, Jarosław Bieniuk Screen z Instagram.com/ martyna.gliwinska

Jak widać, dalej darzą siebie ciepłymi uczuciami, a między nimi jest chemia. Myślicie, że wrócili do siebie, czy po prostu nie mogą żyć ze sobą, ale bez siebie jest im jeszcze ciężej?

AW