Rafał Maślak wkrótce zostanie tatą. Już teraz zdradził płeć dziecka i zrobił to w uroczy sposób! "Wspaniały prezent na urodziny"

Rafał Maślak z okazji swoich 30. urodzin zdradził, jakiej płci będzie maluch, który już niedługo pojawi się na świecie. A więc, chłopiec czy dziewczynka?

Pod koniec grudnia Rafał Maślak opublikował na swoim Instagramie zdjęcie uroczych bucików dla dziecka, a tym samym wyznał, że wkrótce wraz ze swoją żoną Kamilą po raz pierwszy zostaną rodzicami. To jednak nie koniec radosnych informacji dla fanów Rafała. Teraz Mister Polski z 2014 roku zdradził również, jakiej płci będzie maluch, który za kilka miesięcy odmieni ich życie.

Zobacz wideo

Rafał Maślak zostanie ojcem. Zdradził płeć dziecka

Co ciekawe, Rafał na ogłoszenie płci dziecka wybrał nieprzypadkową datę. Okazuje się, że zrobił to dokładnie w dniu swoich 30. urodzin. To wówczas zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje wraz z ukochaną Kamilą i ma na sobie koszulkę z napisem "It's a boy", co w polskim tłumaczeniu oznacza nic innego jak po prostu "To chłopiec". Rafał i Kamila będą mieli więc syna!

 

W komentarzach pod wpisem Rafała posypała się lawina gratulacji oraz oczywiście urodzinowych życzeń. 

No to prezent na urodziny wspaniały, taka wiadomość! Gratuluję.
Gratuluję przyszłym rodzicom. Chłopak to wyzwanie!
Wszystkiego najlepszego. Gratulacje! Będzie mały Maślaczek - czytamy.

Nie pozostaje nam nic innego, jak dołączyć się do tych gratulacji. Przyszłym rodzicom życzymy dużo zdrowia i spokoju. Jak myślicie, jakie imię otrzyma syn Rafała i Kamili? 

DH

Więcej o: