Lisowska pokazała zdjęcie sprzed 12 lat. "OMG! Nie poznałam". Metamorfoza jest faktycznie imponująca. Niektórzy dopatrzyli się korekty nosa

Ewelina Lisowska opublikowała na Instagramie zdjęcie sprzed 12 lat. Fani wokalistki docenili jej odwagę i dystans. Znaleźli się jednak też tacy, którzy wypomnieli jej "majstrowanie" przy twarzy.

Polskie gwiazdy podjęły wyzwanie #10YearsChallenge, które w ostatnich tygodniach podbija media społecznościowe na całym świecie. Przypomnijmy, że w akcji chodzi o to, by opublikować swoje aktualne zdjęcie i zestawić je z tym sprzed równo 10 lat. Ewelina Lisowska jednak zmodyfikowała zasady i pokazała fotografię nie sprzed 10, a sprzed 12 lat.

Ewelina Lisowska i jej metamorfoza

Jeśli myślisz, że kiedyś wyglądałaś źle, spójrz na moje zdjęcie. Kto przebije? - napisała pod zdjęciem.
 

Fani artystki byli zachwyceni powyższym zestawieniem. Zachwalali ją za dystans i odwagę. 

Woooow! Co za zmiana. Szanuję za odwagę. Nie każdy opublikowałby takie zdjęcie.
Ile trzeba mieć motywacji i siły, żeby zrobić taki progres. Szanuję i podziwiam za odwagę. Piękny dowód na to że jak się chce, to można wszystko
Jak dwie różne osoby. 
Nie da się przebić! Gratuluję zmiany i odwagi, żeby to pokazać. Mam z Tobą zdjęcie sprzed 5 lat i też widzę fajną zmianę - czytamy.

Niektórzy dopatrzyli się korekty nosa.

Ale ładnie ci nosek zrobili.
Wow. Poprawiałaś nos?!
No i teraz widać, ile rzeczy było robione. Zwłaszcza nos...
Nie ma ludzi brzydkich, są po prostu biedni. Pieniądze mogą wszystko zmienić.

Trzeba przyznać, że przemiana jest naprawdę spora! Myślicie, że faktycznie operowała nos czy to po prostu kwestia odpowiedniego makijażu?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>