Angelina Jolie i Brad Pitt sfotografowani razem pierwszy raz od ponad dwóch lat! "Angelina była wyraźnie zirytowana"

Angelina Jolie i Brad Pitt od czasu ogłoszenia rozwodu unikali się jak ognia. Kilka dni temu zostali sfotografowani razem pierwszy raz od ponad dwóch lat.
Zobacz wideo

Angelina Jolie i Brad Pitt ogłosili rozstanie we wrześniu 2016 roku i dla wielu ta informacja była ogromnym szokiem. Uchodzili bowiem za parę idealną, a do mediów nigdy nie było przecieków na temat kryzysu w ich związku. Gdy aktorka złożyła pozew rozwodowy, okazało się, że w jej małżeństwie od dawna nie działo się dobrze, a rozstanie nie będzie należało do łatwych. Ponad dwa lata po tych wydarzeniach Jolie i Pitt nadal nie mają rozwodu i podejmują kolejne próby osiągnięcia kompromisu w kwestiach podziału ogromnego majątku oraz opieki nad szóstką dzieci.

Angelina Jolie i Brad Pitt widziani razem

O tym, że w relacjach Angeliny i Brada doszło do przełomu, mówiło się już jakiś czas temu. Jolie podobno zrozumiała w końcu, że nastawianie dzieci przeciwko ojcu nie prowadzi do niczego dobrego. Kilka dni temu byli partnerzy zostali sfotografowani razem w Beverly Hills po raz pierwszy od 2016 roku i - jak donosi "The Blast" - było to ich pierwsze spotkanie od ponad dwóch lat. Wcześniej rozmawiali wyłącznie przez prawników. Zdjęcia pary opublikował magazyn "Who".

ANGELINA I BRAD RAZEM - ZDJĘCIA >>>

Choć na zdjęciach wyglądają na przyjaźnie do siebie nastawionych, dyskusja między nimi była bardzo gorąca. Brad nieustannie wychodził z biura, podczas gdy Angelina była wyraźnie zirytowana - donosi "The Blast".

Aktorzy spotkali się, by sfinalizować kwestię podziału opieki nad dziećmi. Póki co  pozostają one pod opieką Angeliny, a aktor ma prawo do sporadycznych spotkań w weekendy i święta. Mówi się, że Brad Pitt mocno przeżył ograniczenie kontaktów z dziećmi, które matka miała nastawiać przeciwko niemu. Ostatnio aktor zaczął wracać na prostą: rzucił używki, zagrał w nowym filmie Quentina Tarantino i zaczął ponoć nowy związek z Charlize Theron.

WJ

Więcej o:
Komentarze (17)
Angelina Jolie i Brad Pitt sfotografowani RAZEM pierwszy raz od ponad dwóch lat! "Angelina była wyraźnie zirytowana"
Zaloguj się
 • Gość: Ami

  Oceniono 33 razy 19

  Zabawne. Facet przyznał się do dużych problemów z alkoholem, ale to jej się dziwicie, że chce nadzoru nad jego kontaktami z dziećmi.
  Smutne.

 • joanna_p_75

  Oceniono 36 razy 6

  Uwielbiam Angie... Niezwykła kobieta

 • stary.gniewny

  Oceniono 2 razy 2

  pitu pitu

 • Gość: Gggg

  0

  Jasne, napewno jak zaczynali się spotykać to był abstynentem.... Może miał powód do picia, ale nie, zamiast człowiekowi pomoc lepiej go jeszcze skopac, a potem udawać niewiniatko, gdyby go kochała to by go nie zostawiła w takiej chwili

 • Gość: Zosia

  Oceniono 4 razy 0

  Szkoda tylko tych dzieci,bo w przyszłości będą miały duże problemy emocjonalne.

 • taunus68

  Oceniono 27 razy -3

  Miał piękną kobietę,co on zobaczył w Angelinie,Bóg jeden raczy wiedzieć...

 • Gość: Ed

  Oceniono 10 razy -4

  Jolie wygląda na chora psychicznie i ma coś wrednego w sobie

 • Gość: Taak

  Oceniono 28 razy -4

  Brad to się mocno powtarzał, Angelina piękna ☺

 • Gość: Dorota

  Oceniono 25 razy -7

  Każda kobieta, która ogranicza dostęp ojca i dziadków do dzieci jest chora psychicznie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX