Angelina Jolie i Brad Pitt sfotografowani razem pierwszy raz od ponad dwóch lat! "Angelina była wyraźnie zirytowana"

Angelina Jolie i Brad Pitt od czasu ogłoszenia rozwodu unikali się jak ognia. Kilka dni temu zostali sfotografowani razem pierwszy raz od ponad dwóch lat.
Zobacz wideo

Angelina Jolie i Brad Pitt ogłosili rozstanie we wrześniu 2016 roku i dla wielu ta informacja była ogromnym szokiem. Uchodzili bowiem za parę idealną, a do mediów nigdy nie było przecieków na temat kryzysu w ich związku. Gdy aktorka złożyła pozew rozwodowy, okazało się, że w jej małżeństwie od dawna nie działo się dobrze, a rozstanie nie będzie należało do łatwych. Ponad dwa lata po tych wydarzeniach Jolie i Pitt nadal nie mają rozwodu i podejmują kolejne próby osiągnięcia kompromisu w kwestiach podziału ogromnego majątku oraz opieki nad szóstką dzieci.

Angelina Jolie i Brad Pitt widziani razem

O tym, że w relacjach Angeliny i Brada doszło do przełomu, mówiło się już jakiś czas temu. Jolie podobno zrozumiała w końcu, że nastawianie dzieci przeciwko ojcu nie prowadzi do niczego dobrego. Kilka dni temu byli partnerzy zostali sfotografowani razem w Beverly Hills po raz pierwszy od 2016 roku i - jak donosi "The Blast" - było to ich pierwsze spotkanie od ponad dwóch lat. Wcześniej rozmawiali wyłącznie przez prawników. Zdjęcia pary opublikował magazyn "Who".

ANGELINA I BRAD RAZEM - ZDJĘCIA >>>

Choć na zdjęciach wyglądają na przyjaźnie do siebie nastawionych, dyskusja między nimi była bardzo gorąca. Brad nieustannie wychodził z biura, podczas gdy Angelina była wyraźnie zirytowana - donosi "The Blast".

Aktorzy spotkali się, by sfinalizować kwestię podziału opieki nad dziećmi. Póki co  pozostają one pod opieką Angeliny, a aktor ma prawo do sporadycznych spotkań w weekendy i święta. Mówi się, że Brad Pitt mocno przeżył ograniczenie kontaktów z dziećmi, które matka miała nastawiać przeciwko niemu. Ostatnio aktor zaczął wracać na prostą: rzucił używki, zagrał w nowym filmie Quentina Tarantino i zaczął ponoć nowy związek z Charlize Theron.

WJ

Więcej o: