Ciąża słono kosztowała Agnieszkę Kaczorowską. Przez dziecko straciła program i szansę na 100 tysięcy złotych

Jak donosi "Super Express", Agnieszka Kaczorowska ze względu na ciążę nie weźmie udziału w show "Dance Dance Dance". Nie jest to jednak decyzja samej tancerki, ale producentów programu.

Agnieszka Kaczorowska w sylwestra poinformowała, że ona i jej mąż Maciej Pela niebawem zostaną rodzicami. Ciąża dla Kaczorowskiej to spełnienie marzeń. Okazuje się jednak, że to przez nią tancerka straciła szansę na udział w programie i związaną z tym gażę. Jej miejsce ma zająć Ida Nowakowska.

Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska straciła szansę na fortunę

Agnieszka Kaczorowska miała zasiąść w jury kolejnej edycji polsatowskiego show -  "Dance Dance Dance". Jak donosi "SE", za udział w programie Kaczorowska miała dostać aż 100 tysięcy złotych. 

Niestety twórcy formatu zrezygnowali z obsadzenia Kaczorowskiej w jury, bo boją się, że przyszła mama ze względu na ciążę mogłaby w pewnym momencie nie pojawić się podczas nagrań.

Mogłaby nie dotrwać do końca programu. Produkcja nie może pozwolić sobie na to, aby w którymś z odcinków jej zabrakło. Agnieszka ostatecznie nie podpisała umowy. Jej miejsce zajmie równie doświadczona tancerka i aktorka, Ida Nowakowska. Agnieszkę najprawdopodobniej będziemy mogli zobaczyć w kolejnej edycji - podaje "Super Express".

Myślicie, że producenci postąpili słusznie? 

AG