Ida Nowakowska została jurorką nowego amerykańskiego talent show. Obok największe gwiazdy, takie jak Drew Barrymore

Ida Nowakowska znana z 1. edycji "You Can Dance" oraz jako prowadząca program "Bake Off - Ale Ciacho!" zaczyna międzynarodową karierę. Prezenterka właśnie została jurorką najnowszego amerykańskiego talent show "The World's Best".

Iga Nowakowska pochwaliła się niedawno na swoim Instagramie, że jej kariera nabiera rozpędu, a ona sama podbija amerykańską telewizję. Polka trafiła bowiem do jury najnowszego formatu telewizji CBS - "The World’s Best”.

Jestem ogromnie podekscytowana tym nowym projektem! Będę jurorem w najnowszym amerykańskim talent tv show @theworldsbestcbs na @cbstv. Jako ekspert reprezentuje nasz wspaniały kraj POLSKĘ! - napisała Nowakowska. 
 

Iga Nowakowska obok światowych sław

Iga Nowakowska jest jedną z jurorek. W jury obok niej zasiadają również gwiazdy największego formatu: aktorka Drew Barrymore, gwiazda telewizji RuPaul Charles, prezenter James Cordena oraz wokalistka Faith Hill.

Nowakowska poznała już swoich nowych kolegów po fachu i wyznała:

Faith Hill polubiłam za to, że była dobrym duchem dla uczestników i jurorów. Drew Barrymore to bez wątpienia jedna z najbardziej szalonych kobiet, jakie poznałam. Można się od niej uczyć luzu i dystansu do siebie. Ru Paul i James to najbardziej barwne postaci w show. Mogę zdradzić, że panowie lubili sobie dogryzać, co czasami doprowadzało nas do łez. Fajne jest to, że w bardzo krótkim czasie staliśmy się dla siebie jedną wielką rodziną. Choć za kulisami niejednokrotnie dochodziło między nami do zażartych dyskusji na temat uczestników - przyznała w jednym z wywiadów. 

"The World’s Best” - co to za program?

W show zobaczymy utalentowanych ludzi niemal z całego świata. Wśród uczestników pierwszej edycji nie ma jednak Polaka. Uczestnicy rywalizują o tytuł "najlepszego na świecie" oraz nagrodę pieniężną - milion dolarów. Premiera "The World’s Best” już 3 lutego w telewizji CBS.

AG

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.