Justyna Żyła atakowana przez fanów Piotra: "Do domu, do garów!". Celebrytka odpowiedziała na hejt: "Kobieta po rozwodzie ma się zapaść pod ziemię?"

Justyna Żyła nie cieszy się dobrą opinią wśród fanów Piotra Żyły. Niedawno dali oni wyraz swojej dezaprobaty dla jej udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Celebrytka weszła z nimi w polemikę.

Dlaczego Justyna Żyła w ogóle wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Na jednym z popularnych facebookowych profili poświęconemu Piotrowi Żyle pojawiły się wpisy, w których internauci pytają o udział byłej żony skoczka w popularnym show. Justyna Żyła jest za to krytykowana a jej pomysł uznano za, delikatnie mówiąc, niezbyt rozsądny. Niespodziewanie do dyskusji włączyła się główna zainteresowana.

Zobacz wideo

Justyna Żyła obroni swojego udziału w "Tańcu z Gwiazdami"

Jedna z internautek napisała, że Justyna Żyła wykorzystuje nazwisko swojego byłego męża. Zasugerowała jej, żeby zrezygnowała z popularności i zajęła się dziećmi i "garami". Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź. Celebrytka stanowczo zareagowała.

Do garów z przyjemnością, dzieci wychowuję, jak najlepiej potrafię. Kobieta po rozwodzie ze znanym mężem ma się zapaść pod ziemię? - napisała Justyna.

Justyna Żyła odpowiada na hejtJustyna Żyła odpowiada na hejt Facebook

Jeszcze inna osoba napisała, że udział w "Tańcu z Gwiazdami" naraża dzieci na dodatkowy stres. Również w tym przypadku Żyła odpowiedziała i jednocześnie wbiła szpilę byłemu mężowi.

Dzieciom potrzebny był ojciec tak samo jak matka, pełna rodzina! To, że wybrał inaczej, trudno. Moim priorytetem zawsze były i będą dzieci. Szkoda tego "jadu".

Justyna Żyła odpowiada na negatywne komentarzeJustyna Żyła odpowiada na negatywne komentarze Facebook

Justyna Żyła wykorzystuje chwilową popularność

Obecnie Justyna Żyła jest stałą bywalczynią ścianek. Dostała też własny program, zatytułowany "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!". Celebrytka w swoim show pomaga innym rozwiązywać poważne problemy. Natomiast w marcu pojawi się w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami".

AD

Więcej o:
Komentarze (24)
Justyna Żyła atakowana przez fanów Piotra: "Do domu, do garów!". Celebrytka odpowiedziała na hejt: "Kobieta po rozwodzie ma się zapaść pod ziemię?"
Zaloguj się
 • Gość: li

  Oceniono 24 razy 12

  Justynko pomiędzy zapadaniem sie pod ziemie a tym cyrkiem który zrobiałś jest cała przestrzeń na normalne zachowania

 • Gość: gg

  Oceniono 25 razy 11

  "Moim priorytetem zawsze były i będą dzieci."
  Ten "priorytet" cala Polska mogła oglądać. Publiczne gnojenie ojca swoich dzieci, tylko po to żeby zaistnieć w mediach, rzeczywiście im służy.
  Rodziny sie rozpadają, ale bagno jakie w tym czasie zaoferował swoim dzieciom, jest nie do usprawiedliwienia.
  Nieustające, medialne wiadra pomyj na Piotra, i to w momencie kiedy był na zawodach i zarabiał kasę, z której ona cały czas korzystała i korzysta dalej, na dokładkę mamusia wywaliła gołą d..ę w gazecie, żeby dzieci mieszkające w małej miejscowości mogły być z mamusi dumne, a koledzy im takiej mamusi gratulować:)))
  Tak, ja tu widzę wyłącznie troskę o dzieci.....:)

 • Gość: b.

  Oceniono 19 razy 11

  Kobieta po rozwodzie, nie musi zapadać się pod ziemię.
  Natomiast osoba płaci obojętnie jakiej, bez krzty godności i rozumu, najlepiej aby się pod tą ziemię zapadła.

 • Gość: Me

  Oceniono 14 razy 10

  Nie musi się zapadać pod ziemię co nie oznacza, że musi występować w playboyu, tańcu z gwiazdami, doradzać innym jak żyć i ogólnie wyskakiwać z lodówki.

 • Gość: Nati

  Oceniono 22 razy 10

  Boże ludzie. Promujecie kobietę z problemami psychicznymi w dodatku bez żadnej klasy.

 • Gość: 722772727227

  Oceniono 17 razy 9

  Tej kobiecie potrzebny jest dobry psycholog a nie lans. Robi sobie i dzieciom krzywdę.

 • a.k.traper

  Oceniono 16 razy 8

  Wiele kobiet przyżyło rozwody ale nie robiło takiego cyrku w parafii, można tańczyć, można grać na pianinie albo w szachy ale po co zaraz takie szopki? Oczywiście, że do rodzicielstaw najlepiej gdy jest tata i mama ale niekiedy może lepiej gdy razem nie robią piekła dzieciom, nie wszyscy jak widać potrafią się z tym pogodzić, na siłę zatrzymać, robią to także mężczyźni ale kobiety przechodzą same siebie co widać na załączonym obrazku. Ostrzegam przed medialną popularnością, może zrobić dużo więcej krzywdy niż rozwód.

 • Gość: 4323m

  Oceniono 10 razy 6

  starzeje sie

 • Gość: qwas

  Oceniono 9 razy 5

  Dziewczyno, rozwód to jedno a bagno które narobiłaś wyciągając domowe brudy to drugie. Zgiń przepadnij upiorze. Życzę Ci max dwóch odcinków i zaszyj się ze wstydu w domowych pieleszach. Nie męcz mnie swoją obecnością.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX