Weronika Rosati opowiedziała, jak radzi sobie z opieką nad Elizabeth. "Śpię po dwie, trzy godziny dziennie"

Weronika Rosati zdradziła, jak łączy obowiązki zawodowe z opieką nad dzieckiem. Aktorka wyznała, że ucierpiał na tym zwłaszcza jej sen.
Zobacz wideo

Bycie młodą mamą to ogromne wyzwanie. Zwłaszcza, kiedy niedługo po porodzie wraca się do pracy. Wie coś o tym Weronika Rosati. Gwiazda od roku jest mamą Elizabeth i niemalże od razu po narodzinach dziewczynki wróciła na plan zdjęciowy. Jak sobie radzi z trudami codzienności?

Weronika Rosati o macierzyństwie

W rozmowie z Se.pl opowiedziała o macierzyństwie. Okazuje się, że łączenie obowiązków zawodowych z opieką nad dzieckiem jest bardzo trudnym sprawdzianem. Weronika zdradziła, że ucierpiał na tym zwłaszcza jej sen.

Rzeczywiście mam codziennie zdjęcia. Łączę to w ten sposób, że śpię po dwie, trzy godziny dziennie. Moje dziecko jest ze mną bardzo często na planie. Poświęcam jej każdą wolną chwilę. Staram się pracować w nocy albo wstaję o godz. 4 nad ranem, żeby móc się przygotować do planu. Jest to bardzo duże wyzwanie, ale jestem bardzo szczęśliwa, bo mam ogromne szczęście, że mam ją i fajną pracę, którą kocham

Na szczęście przy Weronice jest jej mama, Teresa. Słynna projektantka i babcia Elizabeth bardzo chętnie pomaga córce w opiece nad wnuczką.

Mam supermamę, która bardzo pomaga i rzeczywiście zajmuje się dzieckiem, kiedy ja pracuję - powiedziała Rosati.

Aktorka została też zapytana o to, jak udało jej się tak szybko wrócić do formy sprzed ciąży. Okazuje się, że to m.in właśnie zasługa wspomnianej wyżej pracy.

Zero snu, dużo pracy i dużo biegania za dzieckiem. Wszystko razem – śmieje się aktorka.

Wygląda na to, że nie jest łatwo. Jednak chyba każda mama zgodzi się z nami, że uśmiech i miłość dziecka rekompensują wszystko :)


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o: