Dido 19 lat temu podbijała z Eminemem listy przebojów. Jak dziś wygląda? Zupełnie nie na swój wiek

Dido po wielu latach przerwy powraca na muzyczną scenę. By opowiedzieć o swojej najnowszej twórczości, pojawiła się w jednym z programów stacji BBC. Wygląda promiennie.
Zobacz wideo

Któż z nas nie pamięta takich hitów jak "Stan", "White Flag" czy "Here With Me" Początek XXI wieku należał właśnie do Dido. Dwa pierwsze albumy gwiazdy trafiły na listę najlepiej sprzedających się płyt w historii Wielkiej Brytanii. Jednak później artystka nie pokazywała się publicznie i zniknęła z show-biznesu. 

Jej comeback w 2008 roku przeszedł jednak bez większego echa. Ponowna próba powrotu w 2013 roku wyszła lepiej, ale sukcesu jej wcześniejszych hitów nie udało się powtórzyć.

Dido w 2019 roku

Obecnie wokalistka ma 47 lat i wygląda na to, że znów ma ochotę o sobie przypomnieć! Wraca z kolejną płytą i zaczyna częściej pojawiać się w mediach. Ostatnio gościła w jednym z brytyjskich programów. Uśmiechniętą pod studiem BBC przyłapali ją fotoreporterzy.

DIDO OBECNIE. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Musimy przyznać, że wygląda fenomenalnie. Jakby czas się dla niej zatrzymał. Patrząc na te fotografie, w życiu nie powiedzielibyśmy, że zbliża się do pięćdziesiątki.

A wy, dalibyście jej 47 lat?

 

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>