Finalista ostatniej edycji "Mam talent" jest w śpiączce. Jego żona prosi o pomoc: Otwiera oczy, ale nie kontaktuje się z nami

Patryk Niekłań, finalista 5. edycji programu "Mam talent", wciąż nie wybudził się ze śpiączki. Jego żona prosi o przekazywanie 1 procenta z podatku na leczenie i kosztowną rehabilitację.

Na początku grudnia media obiegła informacja o tragedii, która spotkała Patryka Niekłania, finalisty 5. edycji programu "Mam talent". Mężczyzna miał wypadek samochodowy. Jego pojazd wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Akrobata trafił do szpitala w Warszawie z poważnymi obrażeniami. Dopiero później, w stanie śpiączki, został przetransportowany do Olsztyna. 

Patryk Niekłań potrzebuje pomocy

Od wypadku minęły niemalże dwa miesiące, jednak stan zdrowia Patryka wciąż jest ciężki. 31-latek przebywa w klinice "Budzik dla dorosłych" w Olsztynie, a jego bliscy proszą o pomoc i przekazywanie 1 procenta z podatku na leczenie i kosztowną rehabilitację. Przy mężczyźnie nieustannie czuwa żona i to zwłaszcza ona apeluje o pomoc. Na jej profilu na Facebooku czytamy:

Bardzo proszę o pomoc i wsparcie dla mojego męża Patryk Niekłania, ojca naszej córeczki Hani. (...) Aktualnie Patryk otwiera oczy, sprawia wrażenie, że rozumie, co się do niego mówi, rusza rękami i nogami, ale nie kontaktuje się z nami. Jego stan się poprawia i naprawdę bardzo wierzę, że z czasem wróci do swojej sprawności umysłowej oraz fizycznej. Patryka czeka długa oraz intensywna rehabilitacja. Wymaga on całodobowej opieki, pielęgnacji i rehabilitacji, która niestety jest bardzo kosztowna.

W dalszej części posta Anna Filipowska udostępniła numer konta, na który można wpłacać datki:

Pomóżmy Patrykowi w powrocie do pełni sił!!! Wpłat finansowych i przekazanie 1% podatku można dokonać na konto Fundacji Schody do Nieba nr KRS 0000397465nr konta: BZWBK 92109011860000000117272544

Patryk Niekłań - kim jest?

Patryk Niekłań jest akrobatą, a swoimi umiejętnościami oczarował jurorów w 5. edycji programu "Mam talent". Jego efektowne pokazy zaprowadziły go do samego finału. Prywatnie jest mężem Anny Filipowskiej. Para pobrała się w 2017 roku. Mają córeczkę Hanię.

Życzymy Patrykowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.