Meghan Markle musi rozwieść się z księciem Harrym?! Królowa zaproponowała jej za to 37 milionów dolarów! "Dostanie to, czego chce"

Meghan Markle i jej wpadki podobno przyczyniły się do tego, że straciła sympatię królowej Elżbiety II. Jak donoszą zagraniczne media, monarchini żąda rozwodu Amerykanki z jej wnukiem.
Zobacz wideo

Meghan Markle ostatnio nie cieszy się dobrą sławą. Media co chwila donoszą o tym, że popełniła jakąś gafę lub że jest trudna we współżyciu i odchodzą od niej kolejni współpracownicy. Ponoć królowa Elżbieta II, która stoi na straży dobrego imienia swojego rodu, straciła cierpliwość i ciepłe uczucia do żony wnuka.

Księżna Meghan, królowa Elżbieta IIKsiężna Meghan, królowa Elżbieta II EAST NEWS

Meghan Markle musi rozwieść się z księciem Harrym?

Co więcej, królowa ma uważać, że dla księżnej Meghan liczą się tylko pieniądze! Już podobno obmyśliła chytry plan, jak się jej pozbyć z rodziny królewskiej i z życia księcia Harry'ego. Tabloid "Globe" opisał maila, którego przysłała im osoba związana z monarchią. Jak się okazuje, królowa chce zaproponować Meghan... 37 milionów dolarów za rozwód z jej wnukiem. 

Królowa uważa, że dla Meghan liczą się tylko pieniądze, dlatego kazała jej przekazać to, czego chce – za rozwód ma otrzymać 37 milionów dolarów - podaje „Globe”.

Meghan będzie też musiała wyjechać do Stanów Zjednoczonych i opuścić Wielką Brytanię. Ale to nie koniec warunków! Do domu pojedzie sama, bez dziecka, które niedługo urodzi. Potomek księcia Harry'ego, jak donosi "Globe", zostanie pod opieką ojca i jego rodziny!

W zamian księżna ma wrócić do Ameryki, a dziecko zostawić w Wielkiej Brytanii. Rozwód będzie szybki i przed narodzinami dziecka – czytamy dalej.

Księżna Meghan i książę HarryKsiężna Meghan i książę Harry Fot. Kirsty Wigglesworth / AP Photo

Myślicie, że sytuacja na dworze królewskim jest aż tak poważna? Czyżby Meghan była zagrożona i powinna na siebie uważać?

AW

Więcej o: