Magda Gessler zgodziła się wystąpić w nowym programie TVN. Ale wściekła się, gdy poznała jego nazwę. "Obrażają mnie na samym początku!"

Już wiosną na antenie TVN rusza nowy program pt. "Starsza pani musi zniknąć". W show zobaczymy m.in. Magdę Gessler. Restauratorka poczuła się jednak obrażona nazwą programu.
Zobacz wideo

W minionym tygodniu odbyła się konferencja nowej, wiosennej ramówki stacji TVN. Już niebawem na antenie zobaczymy ulubione programy Polaków, ale też kilka nowości. TVN przygotował dla widzów nowe, rozrywkowe show, w którym wystąpią gwiazdy i ich mamy. Uczestnicy będą musieli stawić czoła niełatwym zadaniom, ale nie zabraknie też emocjonujących scen, podczas których rodzinne duety rozliczą się ze sprawami z przeszłości.

Magda Gessler oburzona nazwą nowego programu TVN

W programie zobaczymy m.in. Magdę Gessler i jej syna, Tadeusza Mullera. Jak się jednak okazuje, restauratorka nie jest zachwycona show, a w zasadzie jego nazwą. Powód? Hit TVN będzie nosić nazwę "Starsza pani musi zniknąć". Prowadząca  "Kuchenne rewolucje" wyznała na imprezie ramówkowej stacji, że poczuła się obrażona.

Nazywa się koszmarnie, ponieważ ja nie czuję się starszą panią, więc już mnie obrażają na samym początku. Udowodnię, że nie jestem starszą panią – powiedziała w rozmowie z portalem JastrząbPost.pl.

Jak się okazuje, Gessler nie był w stanie wykonać wszystkich zadań z powodu kontuzji.

Ja nie podejmuję się żadnych zadań, które mi się nie podobają. Po „Kuchennych Rewolucjach” mam lekką awarię, skręconą kostkę i nie wszystko mogę robić, ponieważ czasami ten ból wraca

W show zobaczymy także Joannę Krupę, Dawida Kwiatkowskiego, Andrzeja Piasecznego i Joannę Jędrzejczyk. Zapowiada się ciekawie!

KS