Celine Dion ponownie przyłapana przez paparazzi. Nowe zdjęcia gwiazdy mogą szokować

Światło dzienne ujrzały właśnie najnowsze zdjęcia Celine Dion. Potwierdzają one fakt, że gwiazda przeszła sporą metamorfozę. Tak szczupła jeszcze nie była.

Obecnie Celine Dion przebywa w Paryżu, gdzie bierze udział w tygodniu mody haute couture. Gdy niedawno w mediach pojawiły się najnowsze zdjęcia gwiazdy, wielu fanów mogło mieć nawet i powody do zmartwień. Celine wyraźnie schudła! Teraz jednak po raz kolejny pojawiła się na francuskich ulicach i, jak można było się spodziewać, wzbudziła swoją osobą ogromne zainteresowanie. 

Zobacz wideo

Szczupła Celine Dion na ulicach Paryża

Paparazzi przyłapali Celine Dion, gdy ta opuszczała jeden z paryskich hoteli. Gwiazda miała na sobie wzorzystą suknię do samej ziemi, do której dobrała bordowe kozaki, a także i zielony żakiet. Włosy natomiast związała w kok, a jej twarz przysłaniały okulary przeciwsłoneczne. Mimo to z łatwością można zauważyć, że sporej przemianie uległa nie tylko sylwetka Celine, ale również i same rysy twarzy. Mocno wyeksponowane są teraz jej kości policzkowe, a uwagę zwracają też szczupłe ręce. 

CELINE DION W PARYŻU. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Wiadomym jest fakt, że Celine od początku światowej kariery zachwycała swoją nienaganną sylwetką, jednak można pokusić się o stwierdzenie, że aż tak szczupła nie była jeszcze nigdy wcześniej. Akurat najnowsza stylizacja nie podkreśliła figury Celine w tak dużym stopniu, jak ta poprzednia, jednak metamorfoza zauważalna jest już na pierwszy rzut oka. 

Co sądzicie o tej przemianie? 

DH