Meghan i Harry podjęli ważną decyzję o swoim dziecku i postąpią zupełnie inaczej niż Kate i William. Kto zajmie się ich pociechą?

Meghan i Harry nie chcą, aby ich dzieckiem zajmowała się niania. Wszelkie obowiązki przejmie księżna.
Zobacz wideo

Odkąd Pałac Kensington ogłosił, że Meghan i Harry spodziewają się dziecka, cały świat nie przestaje spekulować na ten temat. Media rozpisują się o płci książęcej pociechy i tego, jakie otrzyma imię. Tymczasem małżonkowie utrzymują, że nie chcą wiedzieć, czy narodzi się dziewczynka czy chłopiec.

Meghan i Harry nie chcą skorzystać z pomocy niani

Okazuje się, że Meghan i Harry podjęli za to decyzję odnośnie opieki nad swoim dzieckiem. Jak podaje "Vanity Fair", książęca para nie zamierza korzystać z pomocy opiekunki! Wszelkie obowiązki całkowicie przejmie Markle, która zgodziła się jedynie na pomoc mamy, Dorii. Ragland przeprowadzi się w najbliższych miesiącach do Wielkiej Brytanii.

Decyzja przyszłych rodziców jest zaskakująca. Media już głowią się nad tym, jak Meghan poradzi sobie w roli matki, nie zapominając jednocześnie o swoich codziennych obowiązkach. A może na najbliższe miesiące całkowicie z nich zrezygnuje?

Przypomnijmy, że zupełnie inną decyzję podjęli Kate i William. Książęca para zatrudniła do swoich pociech nianię - Marię Teresę Turrion Borallo. Ponadto dziećmi zajmuje się także mama księżnej, Carol Middleton.

Co myślicie o decyzji Meghan i Harry'ego?

KS