Syn Młynarskiej rozwodzi się. Nie potrafił zrezygnować z pasji. Dziennikarka wspiera syna. Przechodziła przez to dwa razy

Agata Młynarska w swoim programie "Eks-tra zmiana" pomaga kobietom uporać się po rozwodzie. Jej syn również będzie potrzebował wsparcia, ponieważ rozstał się z żoną.

Agata Młynarska niestety ma doświadczenie w rozwodach, ponieważ przechodziła przez to dwukrotnie. Jej pierwsze małżeństwo z Leszkiem Kieniewiczem trwało dziesięć lat. Z tego związku ma dwóch synów, Tadeusza i Stanisława. Drugie małżeństwo z Jerzym Porębskim przetrwało tylko rok. Była również związana z dziennikarzem i prezenterem pogody Jarosławem Kretem. 23 marca 2014 wyszła za mąż za przedsiębiorcę Przemysława Schmidta. 

Syn Agaty Młynarskiej po 9 latach rozwodzi się

Najstarszy syn Młynarskiej, Stanisław Kieniewicz, 9 lat temu ożenił się. W trakcie małżeństwa urodziły się dwie jego córki, 8-letnia Julia i 6-letnia Klara. Dziennikarka bardzo kibicowała parze, jednak kiedy dwoje ludzi się nie dogaduje, to nic nie jest w stanie im pomóc. Jak podaje "Na żywo", znajomy Stanisława twierdzi, że rozstanie bardzo odbiło się na synu Młynarskiej, ale wierzy, że czeka go teraz coś lepszego.

Bardzo to przeżywał i targały nim skrajne emocje, ale w końcu uwierzył, że dzięki rozstaniu zaczyna się coś nowego, lepszego – powiedział w "Na żywo" znajomy Stanisława.

Okazuje się, że Stanisław nie potrafił zrezygnować ze swojej życiowej pasji, jaką jest wspinaczka. Pogodzenie hobby, które zajmuje dużo czasu, z życiem prywatnym nie udało się i to prawdopodobnie przyczyniło się do kryzysu w małżeństwie.

Godzenie życia osobistego ze wspinaniem nigdy się do końca nie udawało - cytuje słowa Kieniewicza "Na żywo".

Agata Młynarska w swoim programie "Eks-tra zmiana" pomaga kobietom, które nie mogą sobie poradzić po rozstaniu z mężem i rozwodzie. Często historie rozwódek są bardzo dramatyczne i wzruszające. Jednak nawet jeśli dwoje ludzi rozstaje się w zgodzie i dobrej atmosferze, to nie oznacza, że rozpad małżeństwa nie jest bolesny.

Koniec małżeństwa nie jest niczym miłym, nawet jeśli rozstajemy się w zgodzie i nie mamy do siebie pretensji – powiedziała Młynarska.

Mamy nadzieję, że Młynarska dzięki doświadczeniu wyniesionemu ze swojego programu, pomoże przejść synowi ten trudny czas.

JP

Więcej o:
Komentarze (24)
Syn Młynarskiej rozwodzi się. Nie potrafił zrezygnować z pasji. Dziennikarka wspiera syna. Przechodziła przez to dwa razy
Zaloguj się
 • Gość: .

  Oceniono 74 razy 56

  nie ma nic przeciw stawianiu marzen i pasji wyżej od planów rodzinnych - pod warunkiem, że sie tą decyzje podejmie zanim przyjda na swiat dzieci. Jesli facet - czy kobieta - mają dzieci i nadal stawiaja wlasne pasje na pierwszym miejcu porzucajac dla marzen dzieci, to są dla mnie samolubnymi mentalnymi gó...arzami

 • Gość: i tyle.

  Oceniono 50 razy 40

  Aha to super, że mamusia wspiera nieodpowiedzialnego synusia porzucającego swoją rodzinę dla niebezpiecznej pasji. Mając taką pasję trzeba się było 2x zastanowić czy w ogóle się żenić i czy robić dzieci. Porażka co to są teraz za faceci. Przesyłam moc wsparcia dla porzuconej dla pasji żony. a Młynarska to się powinna wstydzić a nie go wspierać.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 41 razy 33

  Nie mam nic przeciwko pasji, każdy powinien się czymś interesować, ale to chore kiedy rzuca się rodzinę, dzieci, żonę po to by realizować swoje hobby, to tylko dodatek do życia, nieodpowiedzialne facet

 • felicjan.dulski

  Oceniono 6 razy 6

  Patologia dotyczy wszystkich.

 • 3xm

  Oceniono 6 razy 6

  Za pół roku będzie płakał w kolorowych pismach, że go ex-żona chce zniszczyć, bo musi alimenty płacić, a on ze wspinania nie jest w stanie wyżyć.

 • Gość: Komentuj jako gość

  Oceniono 17 razy 5

  Ona jest patologiczna,a więc co się dziwić. Rozwody,związki nieformalne. Chłopaki (,jej synowie) co rusz mieli nowych "wujków",więc teraz sami nie umieją inaczej żyć

 • Gość: ?

  Oceniono 7 razy 5

  Czapkins 2.0

 • Gość: gocław

  Oceniono 6 razy 2

  A może by tak pewna naczelna zajęła się własną córcią, tą wyuzdaną lafiryndą z youtuba i insta?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX