"Agent - Gwiazdy". Zapytaliśmy Rusin o współpracę z Górniak. Jej odpowiedź nas zaskoczyła [TYLKO U NAS]

Program "Agent - Gwiazdy", a właściwie jego czwarta edycja budzi wiele emocji. Kinga Rusin zdradziła nam, co czeka widzów już 20 lutego, kiedy to program będzie miał swoją premierę. Opowiedziała też o współpracy z Edytą Górniak, która wystąpi w show.
Zobacz wideo

"Agent - Gwiazdy" wraca na anteny telewizorów już 20 lutego. W związku z tym na ramówce TVN zapytaliśmy Kingę Rusin, która poprowadzi również tę edycję, o to jak uczestnicy poradzili sobie z przygotowanymi wyzwaniami. Nie mogliśmy oczywiście nie zapytać o współpracę prowadzącej z Edytą Górniak.

"Agent - Gwiazdy" - Edyta Górniak na planie

Największym nazwiskiem czwartej edycji "Agent - Gwiazdy" jest Edyta Górniak. Piosenkarka była kiedyś skonfliktowana z Kingą Rusin. Paniom poszło o wywiad, podczas którego Kinga Rusin zapytała o to, czy Górniak czy planuje ślub. Artystka chciała natomiast mówić o swojej nowej płycie. Później w innym wywiadzie przyznała, że Kinga Rusin była nieprzygotowana do rozmowy i nie będzie już gościem jej programów.

Teraz jednak, ze słów dziennikarki "DD TVN" wynika jednak, że na planie "Agent - Gwiazdy" dogadywały się ze sobą. 

Na pytanie o to, jaka Edyta Górniak jest we współpracy, Kinga Rusin bez zawahania odpowiedziała:

Fantastyczna. (...) Myślę, że parę osób będzie zaskoczonych - dodała enigmatycznie.

"Agent - Gwiazdy": ta edycja przyciągnie tłumy widzów 

Według Kingi Rusin czwarta edycja "Agent - Gwiazdy" będzie jedną z ciekawszych. Siłą programu są mocne nazwiska.

Wystarczy wymienić listę uczestników, żeby usadzić ludzi przed telewizorami. A jeżeli się doda, że ci uczestnicy są postawieni w sytuacjach absolutnie skrajnych (...) i ten program wymaga, żeby myśleć, być czujnym przez 24 godziny na dobę, to właściwie mamy niezły thriller - zachwalała dziennikarka. 

Kinga Rusin odniosła się również do słów Edwarda Miszczaka, który podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN-u powiedział, że czwarta edycja "Agent - Gwiazdy" była ekstremalnie trudna. 

Wielkie gwiazdy na planie, przyzwyczajone do zupełnie innych warunków. Myślę, że część z nich nie zdawała sobie sprawy, że to się dzieje naprawdę, że tu nikt nie żartuje, że niczego nie ustawiamy i nikomu nie podpowiadamy - podkreślała prowadząca program. 

Czwarta edycja "Agent - Gwiazdy". Kogo zobaczymy w programie?

W czwartej edycji programu "Agent - Gwiazdy" udział wzięli: Edyta Górniak, Krystyna Czubówna, Michał Koterski, Viola Kołakowska, Andrzej Gołota oraz jego żona Mariola Gołota, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Wiktor Mrozik. 

Tym razem uczestnicy będą poddani próbom na Wyspach Kanaryjskich. Premiera pierwszego odcinka już 20 lutego w TVN.

AG