Kate oświadczyła Williamowi, że nie chce mieć kolejnego dziecka - tak podają brytyjskie media. Powodem mają być dolegliwości zdrowotne

Księżna Kate i jej dzieci są ulubieńcami Brytyjczyków. Żona księcia Williama ma już trójkę pociech, jednak wiele wskazuje na to, że na tym poprzestanie.

Wokół książęcej pary regularnie pojawiają się nowe plotki. Ostatnio dotyczą one głównie konfliktu z Meghan Markle. Nie tak dawno temu pojawiła się też informacja, że księżna Kate być może jest w kolejnej ciąży. Choć szybko została zdementowana, brytyjskie media zaczęły się zastanawiać, czy żona księcia Williama w przyszłości zdecyduje się na powiększenie rodziny.

Zobacz wideo

Księżna Kate nie zamierza już zachodzić w ciążę

Dziennikarze na Wyspach Brytyjskich twierdzą, że Kate oświadczyła niedawno Williamowi, że nie chce mieć czwartego dziecka. Middleton podobno nie chce zdecydować się na powiększenie rodziny z powodu dolegliwości, jakie towarzyszyły jej przy poprzednich ciążach.

Żona następcy brytyjskiego tronu cierpiała z powodu nawracających nudności i wymiotów oraz przedłużających się pobytów w szpitalu. Choć Pałac Królewski nie skomentował tych sensacji, jesteśmy w stanie w nie uwierzyć. W końcu księżna Kate ma już trójkę dzieci.

Co ciekawe, królowa Elżbieta II i książę Filip mają właśnie czwórkę dzieci. Jednak warto dodać, że kiedy brytyjska monarchini zachodziła w ciąże, mieliśmy inne czasy. Obecnie Kate i Middleton są niezwykle aktywni. Dużo podróżują i udzielają się społecznie. Dużo czasu zajmuje im też wychowanie pociech.

Póki co Brytyjczycy czekają na narodziny pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego.

AD