Książę Harry i Meghan Markle rozwiodą się? Tak twierdzą pracownicy pałacu Kensington. Dają im zaledwie 5 lat

Pracownicy pałacu Kensington nie mają złudzeń. Ich zdaniem małżeństwo księcia Harry'ego i Meghan Markle zakończy się rozwodem.

Jeszcze rok temu media na całym świecie żyły bajkowym ślubem księcia Harry'ego i Meghan Markle. Niedługo później, książęca para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Dobra prasa nie trwała jednak zbyt długo. 

Zobacz wideo

Wiadomość o ciąży zbiegła się doniesieniami, jakoby księżna Meghan miała być odpowiedzialna za konflikt na królewskim dworze. Do tego dochodzą regularne oskarżenia o nieprzestrzeganie dworskiej etykiety. 

Książę Harry, Meghan Markle i... rozwód?

Jak donosi brytyjski "The Sun", źle dzieje się także w małżeństwie Meghan i księcia Harry'ego. Według tabloidu, pracownicy pałacu Kensington nie wróżą im długiego małżeństwa. Ich zdaniem rozwód to tylko kwestia czasu i może do niego dojść nawet w przeciągu pięciu najbliższych lat.

To nie tajemnica, że pracownicy brytyjskiego dworu nie są przyjaźnie nastawieni do księżnej Meghan. W ostatnich miesiącach ze współpracy z nią zrezygnowały dwie asystentki. Zagraniczne media podawały wówczas, że powodem ich odejścia z pracy były humory Markle.

Mimo wszystko, trudno nam uwierzyć w to, że księżna Meghan i książę Harry mieli by się niedługo rozwieść. Wydają się być w sobie bardzo zakochani. 

Więcej o: