Meghan Markle urządza pokój dla dziecka w stylu gender. Wybrała też nietypowe farby

Meghan Markle jest w szóstym miesiącu ciąży. Nic dziwnego, że przyszła mama już zaczęła myśleć o pokoju dla swojego przyszłego dziecka.

Ani Meghan Markle, ani książę Harry nie znają ponoć płci swojej pierwszej pociechy. Dlatego też oboje zdecydowali się urządzić pokój dziecięcy w stylu gender - a więc w stonowanych kolorach, bielach i szarościach, które mogą pasować zarówno do córki, jak i syna.

Tym samym księżna i książę Sussex odcinają się od stereotypowego przypisywania różu dziewczynkom czy błękitu chłopcom. 

Zobacz wideo

Meghan Markle wybrała wegańskie farby 

To jednak nie wszystko. Meghan Markle jest znana ze swojej miłości do zwierząt, dlatego też do malowania dziecięcego pokoju wybrała jedynie wegańskie farby. Te są wolne również od wszelkich szkodliwych substancji - podaje portal The Mirror. 

Farba wegańska jest nasycona olejem eukaliptusowym i rozmarynowym, a Meghan zatrudniła do dekoracji pokoju dziecinnego Vicky Charles, czołową dyrektor ds. projektowania - donosi tabloid. 

Kiedy Meghan Markle urodzi swoje pierwsze dziecko?

Meghan Markle dopiero niedawno zdradziła, że poród jej pierwszego dziecka planowany jest na koniec kwietnia 2019 roku. Meghan w przeciwieństwie do księżej Kate ma rodzic w szpitalu Frimley Park. Panują tam mniej ekskluzywne warunki niż w szpitalu Św. Marii, gdzie na świat przyszła cała trójka dzieci Kate i Williama. 

AG Więcej o: