Deynn i Majewski pokazali stare zdjęcia. Trudno wyobrazić sobie, że kiedyś wyglądali inaczej. Metamorfoza robi wrażenie

Deynn i Daniel Majewski wzięli udział w akcji #10YearsChallenge. Ich przemiana na przestrzeni ostatnich 10 lat jest spektakularna.

Wyzwanie #10YearsChallenge podbija media społecznościowe. Przypomnijmy, że w akcji chodzi o to, by stworzyć kolaż, który porównuje aktualne zdjęcie z tym sprzed równo 10 lat. Do "challeng'u" dołączyły najpierw zagraniczne gwiazdy, a chwilę później również i te z naszego rodzimego show-biznesu. Niektóre z przemian są naprawdę niesamowite i zapierają dech w piersiach. Wyzwanie każdego dnia podejmują nowe osoby, a wśród nich znaleźli się niedawno także i Deynn, czyli Marita Surma-Majewska, oraz jej mąż, Daniel Majewski. Jak wyglądali 10 lat temu?

Zobacz wideo

Deynn i Majewski na zdjęciach sprzed 10 lat

Deynn zamieściła na swoim InstaStory kilka przykładów tego, jak bardzo zmieniła się wraz ze swoim ukochanym na przestrzeni ostatnich lat. Warto w tym miejscu jednak zaznaczyć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy blogerka publikuje w sieci zdjęcia sprzed lat. Dziś Marita i Daniel zachwycają swoimi umięśnionymi sylwetkami. Ale za czasów, gdy byli jeszcze nastolatkami, wyglądali zupełnie inaczej. 

DEYNN I DANIEL MAJEWSKI NA STARYCH ZDJĘCIACH >>>>

Już na pierwszy rzut oka widzimy, że oboje byli bardziej krągli. Jak widać, dobra dieta i ciężkie treningi przyniosły zamierzony efekt. Jesteśmy pod wrażeniem. Wy również?

DH

Więcej o: