"Jaka to melodia?". Norbi zarobił dla programu więcej niż Robert Janowski! Wyraźna różnica

Norbi zarobił dla "Jaka to melodia?" o dwa miliony złotych więcej niż Robert Janowski. Tak wynika z danych przygotowanych przez jeden z domów mediowych.

Norbi od września 2018 roku jest nowym prowadzącym "Jaka to melodia", tym samym zastąpił na tym stanowisku Roberta Janowskiego. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że po tej zmianie show straciło aż pół miliona widzów. Tym większym zaskoczeniem jest wiadomość, że piosenkarz zarobił dla TVP więcej niż Janowski

Norbi zarabia dla TVP więcej niż Janowski

Czyżby zmiana prowadzącego w "Jaka to melodia?" z Roberta Janowskiego na Norbiego okazała się strzałem w dziesiątkę? Tak wynika z najnowszego raportu domu mediowego MullenLowe MediaHub. Dane pokazują, że w 2018 roku program zarobił 75,4 mln zł. 

To aż o 2 mln zł więcej niż w 2017 roku, kiedy to twarzą teleturnieju był Robert Janowski. Z czego wynika taka zamiana? Być może widzowie, którzy początkowo zbojkotowali Norbiego jako gospodarza programu, w końcu do niego przywykli? Warto zaznaczyć, że są to dane dotyczą całego roku, a więc wpływ na wynik miały również odcinki z Robertem Janowskim z początku 2018 roku.

AG