Anna Mucha na premierze "Kogel Mogel 3" pojawiła się z Marcelem Sorą. Jednak się nie rozstali? Spójrzcie tylko na nich

Anna Mucha i Marcel Sora mieli się rozstać, tak przynajmniej twierdzi "Party". Teraz jednak pojawili się razem na premierze filmu "Kogel Mogel 3", w którym zagrała aktorka.
Zobacz wideo

W połowie stycznia media obiegła informacja, że Anna Mucha i Marcel Sora rozstali się. Ich związek trwał 10 lat, a para doczekała się dwójki dzieci - Stefanii (8 lat) i Teodora (5 lat). Aktorka zapewniła, że z byłym partnerem łączą ją przyjacielskie stosunki, a w oświadczeniu, jakie wydała na Instagramie, poprosiła o niekomentowanie jej życia prywatnego.

Zobacz: Anna Mucha wydała oświadczenie w sprawie rozstania z Marcelem Sorą: Proszę o niedorabianie historii i "gęby" nikomu z moich bliskich

Anna Mucha i Marcel Sora na salonach

We wtorek odbyła się premiera filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3", na której nie mogło zabraknąć Muchy. Pojawiła się ona w towarzystwie ojca swoich dzieci. Uśmiechali się do siebie, obdarzali czułymi spojrzeniami. Widać, że nadal są ze sobą blisko.

Anna Mucha i Marcel Sora na premierze "Kogel Mogel 3". Zobacz zdjęcia >>>>

Nie jest tajemnicą, że Anna Mucha uwielbia droczyć się z mediami. Być może specjalnie pojawiła się z Sorą, żeby podkręcić atmosferę skandalu. Co więcej, na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie nóg matki jego dzieci. Dodał do niego tajemniczy podpis:

Już niedługo. Kocham swoją pracę.
 

Jednak prawda może być taka, że po prostu nie są już razem, ale się przyjaźnią i darzą szacunkiem. Możemy też przypuszczać, że łączą ich wspólne projekty, które pomimo rozstania będą dalej realizowane.

Zobacz też:  Mucha zaliczyła wpadkę na premierze filmu "Kogel Mogel 3". "Przypadkowo" pokazała fotografom pupę

A Wy co o tym myślicie? Czyżby jednak Mucha i Sora nie mogli żyć bez siebie?

AW