Lara Gessler o trudnym życiu w cieniu mamy: "Długo sądziłam, że nie mam nic do zaoferowania"

Lara Gessler udzieliła szczerego wywiadu w rozmowie z magazynem "Flesz". Opowiedziała o tym, co czuła, żyjąc w cieniu matki, Magdy Gessler. Zdradziła też, jak sobie z tym poradziła.
Zobacz wideo

Magda Gessler od 2010 roku, kiedy to wyszedł pierwszy sezon "Kuchennych rewolucji" stała się prawdziwą gwiazdą. Polacy ją pokochali, a jej program od lat przynosi stacji krocie. Nic więc dziwnego, że jej córka, Lara, czuła, że nigdy nie dorówna matce.

 

Lara Gessler o życiu w cieniu matki

Dziewczyna bywała na imprezach branżowych, pozowała na ściankach. Jednak przede wszystkim odnosi sukcesy zawodowe - prowadzi biznes, który przynosi niezłe dochody. Nie ukrywa, że sama nałożyła na siebie presję, by udowodnić, że jest coś warta. Teraz się to zmieniło. W wywiadzie wyznała, że musiała popracować nas sobą, co przyniosło sporo korzyści:

Długo sądziłam, że nie mam nic do zaoferowania. Dopiero, gdy popracowałam nad sobą, pokonałam kilka wewnętrznych "kamieni milowych", pomyślałam, że mogę odwrócić się twarzą do ludzi i spróbować im coś dać od siebie - wyznała w magazynie "Flesz".

Bardzo się cieszy, że grono jej fanów się powiększa. Profil na Instagramie Lary obserwuje już ponad 80 tys. użytkowników. Bardzo pomógł jej program "Ameryka Express", po którym zyskała sympatię widzów. Dzięki byciu sobą, zniszczyła swój wizerunek, jaki miało w głowach wielu fanów jej matki:

Ludzie piszą do mnie, że kiedyś mieli mnie za wyniosłą, bogatą dziedziczkę, a okazało się, że jestem normalna - mówiła.
 

Zmiany zaszły także w jej życiu prywatnym. Lara rozwodzi się z mężem, Pawłem Ruczem. Ich małżeństwo trwało rok i cztery miesiące, jednak różnice między nimi były nie do pokonania. O przyczynach ich rozstania przeczytacie TUTAJ. Jak donoszą informatorzy, córka Magdy Gessler jest ponownie szczęśliwie zakochana, a jej nowy wybranek związany jest ze środowiskiem prawniczym. Trzymamy za nich kciuki!

AW