Sara Boruc pochwaliła się ciążowym brzuchem. Zdradziła też płeć dziecka! Spójrzcie na naszyjnik

Sara Boruc pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem, a przy okazji zdradziła również płeć dziecka, które już wkrótce pojawi się na świecie.

Sara Boruc i Artur Boruc spodziewają się dziecka. Tą jakże radosną nowiną zakochani podzielili się dokładnie w Wigilię ubiegłego roku. Od tamtej pory Sara z dumą chwali się w sieci swoim ciążowym brzuszkiem. Żona piłkarza jest już prawdopodobnie w 7. miesiącu ciąży, a więc poród zbliża się wielkimi krokami. Sara postanowiła sprawić swoim fanom jeszcze jedną niespodziankę i właśnie zdradziła, jakiej płci będzie dziecko, które wkrótce zawita na świat. 

Zobacz wideo

Sara Boruc zdradziła płeć w dziecka

Sara opublikowała na swoim Instagramie dwa zdjęcia, na których pozuje w bardzo obcisłej sukni. Uwagę przykuwa jednak naszyjnik z uroczym napisem "It's a boy", co w polskim tłumaczeniu oznacza dosłownie: "To chłopiec". 

Będzie upragniony chłopczyk! - napisała pod zdjęciem Sara, zdradzając tym samym płeć dziecka.

Wszystko stało się więc jasne! Sara Boruc i Artur Boruc będą mieli chłopca. W komentarzach po raz kolejny już posypały się gratulacje. 

Będzie nowy Arczi! Szczęśliwego rozwiązania.
Aaa! Ale czad! Cudownie kochana. Gratulacje!
Jejku, cudownie! Wyglądasz przepięknie, ciąża ci służy - czytamy.

Przypomnijmy, że Artur i Sara wychowują już wspólnie dwie córki, 8-letnią Amelię i 11-letnią Olivię (córkę Sary i jej poprzedniego partnera). Piłkarz ma również jeszcze 10-letniego syna, który na co dzień mieszka z matką.

Otwartą kwestią pozostaje więc to, jakie imię otrzyma syn Boruców. Macie swoje typy? 

DH