Robert Janowski wreszcie wraca do telewizji. Nowy format może zagrozić "Jaka to melodia?"

Robert Janowski po odejściu z "Jaka to melodia?" zniknął z telewizji. Jednak już wkrótce zobaczymy go w nowym programie.

Końcówka 2018 roku była dla Roberta Janowskiego niezwykle trudna. Dziennikarz i piosenkarz miał poważne problemy ze zdrowiem. Na szczęście najgorsze już za nim. Były gwiazdor TVP powoli przygotowuje się do roli prowadzącego w nowym show.

Zobacz wideo

Robert Janowski poprowadzi nowy program muzyczny

Prowadzący "Jaka to melodia?" przez 21 lat zyskał ogromną sympatię widzów. Jego nieoczekiwane odejście zasmuciło wielu fanów. Szybko zaczęto plotkować, co dalej z jego karierą. Co jakiś czas jego żona i menadżerka mówiła, że obecnie trwają negocjacje z różnymi stacjami. Jak dowiedział się serwis Wirtualnemedia.pl, Janowski wróci do telewizji najpóźniej jesienią tego roku.

Konkretnego terminu jeszcze nie ma, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. (...) Dokładny termin zależy od wszystkich zainteresowanych m.in. od producenta show, ale też od stacji telewizyjnej. Jeśli uda się na dniach spiąć wszystko - wystartujemy wiosną. Najpóźniej jednak w jesiennej ramówce - powiedziała Monika Janowska w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl.

Żona Roberta Janowskiego dodała też, że w nowym formacie nie zabraknie muzyki. Wiele wskazuje na to, że jej mąż ponownie będzie spełniał się w roli śpiewającego prowadzącego.

Muzyki, również w jego wykonaniu i wzruszeń nie zabraknie na pewno. Śpiewał, śpiewa i na pewno będzie śpiewać - dodała Janowska.

Przypomnijmy, że Robert Janowski zrezygnował z roli prowadzącego "Jaka to melodia?" we wrześniu 2018 roku. Zastąpił go Norbi.

AD